Jeugd
VOORLOPIGE TEAMINDELING SEIZOEN 2000-2001
BI
Henk Alders
Erwin Brouwer
Danny Geerets
Tom Koopmans
Ruud Litjens
René v.d. Pas
René Poels
Maurice Pouwels
Ruud Sanders
Dirk Scheepens
Danny van Soest
Willem Verheijen
Thijs Vogels
Rob de Weert
Leiders/trainers
René v.d. Wouw
Toon Kuunders
Patrick Plum
El
Stijn van Asten
Rob Claessens
Karei Classens
Patrick Classens
Menno Heetkamp
Mark Romme
Teun Tonnaer
Harm de Wit
Leiders/trainers
Math Heetkamp
Rudolf Keijzer
Leo Janssen
F1
Stan Bouten
Sjuul van Duuren
John Hendrix
Ron Jespers
Simon Jeurissen
Willem Koonings
Mark Swinkels
Teun Spreeuwenberg
Leiders/trainers
Gerrit
Spreeuwenberg
Wim Bouten
Geert van Dijck
Cl
Willem Bouwman
Daan Crienen
Jeroen Gommers
Bram Jeurissen
Hamed Kakar
Rob Koonings
Joep Litjens
Jeroen Oomen
Ronny Oomen
Dennie Plum
Jeroen Sanders
Dave Spreeuwenberg
Tim van de Ven
Mark de Wit
Leiders/trainers
René v.d. Wouw
Leo Sanders
E2
Bart Alders
Stan van Asten
Klaas Crienen
Tamara Koonings
Bart Philipsen
Johan Swinkels
Dennis Teunissen
Joris Verheijen
Leiders/trainers
Gerrit Verheijen
Frank Teunissen
F2
Jan Bosgoed
Ruud Bouwman
Pascal Classens
Stef Classens
Wim in 't Hulst
Frank Jespers
Stef Peeters
Bas Spreeuwenberg
Mike Teunissen
Leiders/trainers
John van Duuren
Martin Teunissen
02
Ruud Berkers
Roy Claassen
Leon Claessens
Frank Classens
Niels Classens
Richard Classens
Willem Classens
Marlon van Dijck
Ronnie Holthuijsen
Luc Philipsen
Ronnie Philipsen
Eva Roos
Teun de Wit
Leiders/trainers
Herman Roos
Albert Classens
E3
Tommy van Dijk
Roy Gommans
Maike.1 Maessen
Bart van Osch
Niels van Och
Dimitri Pouwels
Nicky Tilleman
Leon Vergeldt
Leiders/trainers
Twan Claessens
Moniek Spreeuwenberg
D1
Jos Arts
Koen Bouwman
Roel Claessens
Stijn Claessens
Mark Derks
Stefan Derks
Stan van Dijck
Danny van Dijk
Boy Geerets
Paul Jeurissen
Patrick Koonings
Luc Philipsen
Sijf Roos
Tom Wilmsen
E4
Ruud Arts
Bas Claessens
Wout Dobbe
Nick Gooren
Rene Hendrix
Ruud van Osch
Niels Spee
Jeroen Tonnaer
Leiders/trainers
Martien Arts
Bert Claessens
F3 en F4*
Jelle Claessens
Tomas Claessens
Tom Deeters
Luuk van Dijck
Mick van Dijck
Jaap Fleurkens
Erwin Janssen
Willem Janssen
Stef Koonings
Leiders/trainers
Willie Koonings
René van Dijck
Mar jo Koonings
Moniek Spreeuwenberg
Luuk van Meyel
Rick Rongen
Nick Swinkels
Stan Tonnaer
Niek Versteegen
Roy Wismans
Henri Voermans
Henk Versteegen
De indeling van de F3 en F4 wordt tijdens de eerste training gemaakt.
EERSTE TRAININGEN
De eerste trainingen vinden plaats op de volgende dagen:
BI en Cl
C2
Dl
El en E2
E3 en E4
F-teams
zaterdag 12 augustus (trainingsdag), 10.30
dinsdag 15 augustus, 19.00 - 20.00 uur
maandag 14 augustus, 19.00 - 20.00 uur
maandag 14 augustus, 17.45 - 18.45 uur
woensdag 16 augustus, 18.00 - 19.00 uur
dinsdag 15 augustus, 18.00 - 19.00 uur
16.00 uur