Dorpsraad CYsselsteyn (Ysselsteyn Dor\ Mededeling dorpsraad: Kermis Ysselsteyn Van 1 tot en met 4 juli '00 Openingstijden: Zaterdag van 16.00 tot 24.00 uur Zondag van 14.00 tot 24.00 uur Maand, en dinsdag van 15.00 tot 24.00 uur Attracties: autoscooter 1,50 p. rit babysport 1,25 p. rit) calypso 1,50 p. rit) lijntrekspel 1,50 p. spel boksbal 1,- voor 3 slagen) holly cranes balco rotor schietvermaak melkbussenspel pinda popcorn suikerkraam viskraam gebakkraam Regiopolitie Limburg Noord District Venray. Basiseenheid Venray Aan de inwoners van Ysselsteyn, Graag wil ik U maar met name een aantal jongeren uit Ysselsteyn opmerkzaam maken op het volgende: De laatste jaren vonden er tijdens de kermis te Ysselsteyn steeds ongeregeldheden plaats. Zo werd een auto omgegooid en werden er verkeersborden vernield. De kermisexploitanten werden lastig gevallen en de watervoorziening werd meerdere keren vernield. De visboer is praktisch elk jaar het mikpunt van zeer ergerlijke pesterijen. Dit soort ongeregeldheden vinden steeds plaats juist voor- of kort na sluitingstijd van de horeca-zaken. Bovendien werden vorig jaar twee van mijn collega's belaagd door een groep jongens en een nog grotere groep meelopers. Later werden een aantal personen daarvoor aangehouden. De oorzaak tot dit toenemende geweld in Ysselsteyn is meestal het overmatig gebruik van alcohol. Laten we het vanaf nu eens gezellig houden in Ysselsteyn. Op trammelant zit niemand te wachten. Overigens zal de politie tijdens de kermis regelmatig aanwezig zijn. Prettige kermis! Mart Pijnappels gebiedsmentor Ysselsteyn BEZORGWG VQjl Y.N.B.: Per 15 januari 1996 werd de wekelijkse bezorging van y.n.b. in handen gelegd van Stiena en Leo Coenen. Na ruim 4 jaren bezorgen werd dit voor Leo Coenen door licha melijke problemen wat teveel en per 1 mei j.lis hij dan ook hiermee opgehouden. Wat Leo evenwel tot eer strekt was zijn stipte bezorging in de kom van het dorp. Leo voor deze 4 jaren stiptebezorg mg hartelijke dank van ons als redactie. Vanaf 1 mei is de gehele bezorging van YNB in handen van Stiena Coenen, die hiervoor evenwel hulp heeft gekregen. Het is door schoollessen of andere omstandigheden echter niet meer mogelijk om de stipte bezorging in de kom op de donderdagmid dag te handhaven en deze is nu wat in het gedrang gekomen. In de publicatie in YNB van begin januari 1996 is medegedeeld dat de bezorging van YNB wekelijks plaats zal vinden TUSSEN 16.00 UUR op DONDERDAG en 16.00 UUR op VRIJDAG. De bezorgers zijn dan ook niet in gebreke, maar de bezorging is niet meer zo stipt te verwachten op de donderdagmiddag Omdat er afgelopen weken hierover enkele klachten zijn ge weest, delen we het hiervoorstaande mede. Mocht U echter op vrijdagmiddag om 16.00 uur nog geen YNB hebben ontvangen dan kunt U kontakt opnemen met Stiena Coenen, tel.541278 De redactie van YNB.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 3