Senioren Inschrijving Thuisblijvers Toernooi zondag 9 juli. Voor wie: beginnende en gevorderde senioren. Hoe: er wordt gespeeld in dubbels, op sterkte ingedeeld. Dus ook voor beginners. Inschrijving: Inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving individueel. Het inschrijfgeld bedraagt f2,50. Sluitingsdatum Inschrijving: zondag 25 juni. Contactpersoon voor dit toernooi: Math Heetkamp (541225). Kom op meedoen!!! Dit is de laatste week. Open Dorpen Toernooi Het Open dorpen Toernooi is in volle gang. Komend weekend worden de kruisfinales gespeeld, op zaterdag, en de de finales op zondag vanaf 11.00 uur. Uiteraard is er voor de voetballiefhebbers een televisie beschikbaar. Wil je een keer een leuke dubbelwedstrijd zien, kom dan een van deze dagen kijken De prijsuitreiking is om ca. 17.00 uur, vooraf gegaan door de trekking van de loterij met vele leuke prijzen. beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers, waarvoor onze hartelijke dank. Dorpencompetitie Willen alle captains en spelers van de dorpercompetitie de shirts z.s.m. weer inleveren bij Tilla de Wit, Veenmos 3. Venrav Open In het weekend van 25 t/m 27 augustus wordt voor de vierde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Leunen, D1 -klasse bij TC Rodhe en D2/E-klasse in Leunen. De wedstrijden om de 3e t/m de 6° plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bestaan in de D1 en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren, terwijl in de open klasse 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kantine.Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY veire in de Open klasse, tweede in de D2/E-klasse en eerste in de D1 -klasse; dit resultaat willen we graag herhalen Dus meld je aan! De inschrijving sluit op zondag 8 juli a.s. Junioren Ouder kind toernooi Dit toernooi spelen we op zondag 16 juli.Je kunt je opgeven met je papa of mama of met een andere volwassene. Ze hoeven geen lid te zijn van T.V.Y. Het opgeven kan t/m 3 juli bij Truus (541215) of Hilda (541433). Hierbij kun je voorkeur doorgeven voor voor- of namiddag. MAANDAGAVONDCOMPETITIE Denk aan de wedstrijden van maandag 5 juni j.l. deze worden ingehaald op maandag 26 juni Voor poule A,B,C,D,E en F jullie kunnen dan ook komen dan gaan we tossen, dit is tevens de laatste maandag voor de vakantie, na de vakantie gaan we met de zelfde standen door, voor de laatste ronden, hier komt nog bericht over in YNB. Op maandag 26 juni om 19.30 uur vergadering met het jeugdcomite in de Kantine. JEUGDDORPENCOMPETITIE: Vrijdag 16 juni was de prijsuitreiking van de Jeugd dorpencompetitie, 3 poule s van T.V.Y. hebben hieraan mee gedaan. Poule B1: Kampioen Lennie v.Asten, Teun de Wit, Erik Mennen, Jeroen Craenmehr. Poule D1Kampioen II! Marleen Vergeldt, Karin van Neerven, Sander Peeters, Dirk Jaspers, Martien Pouwels. Poule D2: 2e plaats Tineke Vergeldt, Hans Spreeuwenberg, Freek Crienen, Thijs Vogels. Maandag 26 juni na de maandagavondcompetitie willen we de Kampioenen nog eventjes in het zonnetje zetten, Om 19.00 uur verwachten we jullie dan bij de kantine, om de kampioenen de hand te drukken, ook zou het leuk zijn als ook ouders even de tijd nemen om te komen. Tot dan. Collecte Epilepsie De collecte van het Nationaal Epilepsie Fonds heeft het prachtige bedrag van f 1403,40 opgebracht. Met de opbrengst van deze collecte kan zeker aan de bestrijding van epilepsie worden gewerkt. Alle gevers en collectanten hartelijk bedankt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 6