Ysselsteyn r Senioren Inschrijving Thuisblijvers Toernooi zondag 9 juli. Voor wie: beginnende en gevorderde senioren. Hoe: er wordt gespeeld in dubbels, op sterkte ingedeeld. Dus ook voor beginners. Inschrijving: Inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving individueel. Het inschrijfgeld bedraagt f2,50. Sluitingsdatum Inschrijving: zondag 25 juni. Contactpersoon voor dit toernooi: Math Heetkamp (541225). Kom op meedoen!!! Pinkster toernooi, maandag 12 juni 2000 Mede door het prachtige tennisweer is het een fantastisch toernooi geworden. Evenals vorig jaar waren er weer 50 deelnemers, die met veel inzet gestreden hebben. De poulewinnaars waren Twan de Wit, Ton Marcellis, Jules Loenen, Frans van de Pas, Renate Marcellis, Gerda Martens, Karin van Dijck, Peter-Paul Koonings, Bert Pouwels, Annemarie Michels, Robert van Osch, Tonny van Vegchel en Ingrid de Wit. Voor elke winnaar was er een leuk prijsje. Allemaal gefeliciteerd. Open Dorpen Toernooi Volgende week van 19 t/m 25 juni wordt het T Open Dorpen Toernooi gespeeld. In totaal nemen 40 koppels deel van 8 verschillende verenigingen uit de omgeving. Op werkdagen beginnen de wedstrijden om 18.00 uur en in het finale weekend om 11.00 uur. De finales worden gespeeld op zondag 25 juni. Uiteraard is er voor de voetballiefhebbers een televisie beschikbaar. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Ga zelf even kijken hoe laat je moet spelen. Eindstanden KNLTB-competitie Dinsdag Dames 18+ Ysselsteyn 1 1e Vrijdag MD 35+ Ysselsteyn 1 4e Vrijdag MD 35+ Ysselsteyn 2 2e Vrijdag HD 35+ Ysselsteyn 1 Zaterdag HD 50+ Ysselsteyn 1 8e Zaterdag Mix 35+ Ysselsteyn 1 7e Zaterdag Heren 18+ Ysselsteyn 1 8e Zaterdag Heren 18+ Ysselsteyn 2 8e Zondag Heren 18+ Ysselsteyn 1 7e Zondag Mix 18+ Ysselsteyn 1 48 Zondag Junioren Ysselsteyn 1 6e (Kampioen!) (Kampioen!) Uitslagen dorpencompetitie, de speeldatum 08-06-2000. Zaterdag Poule D TV LVH TV Ysselsteyn 3 - 7 Barbecue Dorpen- en KNLTB-competitie vrijdag 9 juni jl. Het was een prachtige avond, die prima was verzorgd. Dit alles door de perfecte organisatie van het 1e Heren 18+ team (zaterdag). Heren nogmaals bedankt! JUNIOREN MAANDAGAVONDCOMPETITIE De wedstrijden van maandag 5 juni j.l. zijn door de regen niet allemaal gespeeld kunnen worden, deze worden ingehaald op maandag 26 juni en niet op maandag 19 juni wat volgens schema staat, i.v.m. Open Dorpentoernooi senioren. Voor poule A,B,C,D,E en F jullie kunnen dan ook komen dan gaan we tossen, dit is tevens de laatste maandag voor de vakantie, na de vakantie gaan we met de zelfde standen door voor de laatste ronden, hier komt nog bericht over in YNB. Op maandag 26 juni om 19.30 uur vergadering met het jeugdcomite in de Kantine. RUITERCLUB DE PEELDRAVER Uitslagen C.H. in Bergen Selectie-wedstrijd InddressuurKI M2 Hilda Lemmens met Mackintisch de le pr. KI Ml Frits Verheijen met Mador de 6e pr. KI B2 Moniek Couwenberg met Cantate de le pr. en Math op het Veld de 2e pr. Springen M Mathijs v.Asten met Maestro de 6e pr. Proficiat! tl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 7