L V.B. Ziekenbezoek; In de maand juni zal mevr.Van Neerven-Fransen, tel.0493-529580 de leden in het ziekenhuis bezoeken. Kienen; Dinsdag 13 juni is er weer kienen, deze keer bij Pilot, aanvang 19.JUU. Mevr.v.Soest-Moors zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Cursus pottenbakken; De cursus pottenbakken start op donderdag 7 sept. bij Netty Jeuken in Oostrum. Er zijn in totaal 7 lessen en de kosten bedragen 100, Er is nog een enkele plaats vrij. Opgave bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Posteren-°OpSmaandag 12 juni a.s. hebben de kinderen i.v.m. Pinksteren vrij van school. T^SCsavZ - Op donderdag 15 juni a.s. is er de zogenaamde ouders waarvan het oudste kind volgend schooljaar voor het eerst de school bezoekt. De avond begint om 20.00 uur op de basisschool. FANFARE DE PEELKLANK Extra repetities fanfare/partijrepetitie Zaterdag 10 juni is er om 18.00u een extra repetitie voor de fanfare. Op Tweede Pinsterdag, maandag 12 juni, is er een repetitie om ll.OOu. Leden graag zoveel mogelyk aanwezig i.v.m. het concert van zondag 18 juni a.s. Op woensdag 14 juni is er om 19.00u een partijrepetitie voor BASSEN! Programs 16 juni Serenade bruidspaar Joan Jenniskens en Frank Janssen (19.30u) 17 juni Oud ijzer actie 18 juni Concert fanfare-drumband met fanfare Swolgen in de Smelehot (.ll.UUu) 18 juni Afsluiting wandelvierdaagse Venray (16.45u) 10 juli Laatste repetitie voor vakantie voor fanfare 14 aug. Eerste repetitie na vakantie voor fanfare 1 okt. Beoordelingsconcert in Heythuysen fanfare 8 okt. Beoordelingsconcert in Melick fanfare (16.00u) 15 okt. Concert fanfare in Sevenum ('s avonds) Jeugdorkest Op vrijdag 9 juni is de repetitie niet in Merselo, maar in Ysselsteyn. Dit i.v.m. de muzieic- feesten in Merselo. Daarom repeteren we in het gemeenschapshuis. Rijden op vrijdag 16 juni: Ellen Smits, Wouter de Weert en Rinske v.Hees. Op vrijdag 16 juni zal Joan met Frank trouwen. Dit willen we niet zomaar voorbij laten gaan. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.15u(als we terug komen van de repetitie) in uniform (witte blouse en blauwe spijkerbroek). Op vrijdag 9 juni hoor je meer over de manier waarop we Joan gaan feliciteren. TOERCLUB Zondag 11 juni le Pinksterdag. Vertrek 9.00u bij Herberg de Peel. Wim Gommans heeft een fraaie Pinkster-route uitgezet van 80 km. H.B.S. ONS GENOEGEN De deelname van enkele leden aan de Open Zweedse Kamp. Veldschietcn werd een groot succes. In de finale Heren Recurve stonden Ron v.d.Hoff en Gerard Koonings tegenover elkaar om de le plaats te bestrijden. Ron besliste dit in zijn voordeel. Ook in de Juniorenklasse was er succes voor Dave v.d.Coelen met een 2e pl. en plaatsing voor het WK in Italië in juli. Verder behaalde Jan Koonings een mooie 2e pl bij de veteranen en werd Mark Poels 15e in de corapoundklasse. OBLIGATIELENING Na pinksteren mag u onze leden verwachten voor het aanbieden van obligaties. Mogen we op u rekenen? TIP! Schenk eens een obligatie, uitloting vanaf 2004. HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4