15e Doros-Vollevbal-toernooi 17 juni 2Q00 Ook dit jaar organiseert onze eigen volleybalclub weer het jaarlijkse dorpsvolleybaltoernooi Het toernooi vindt plaats op zaterdag 17 juni op het terrein tegenover de boerenbond langs de JERA. Zowel de boerenbond als de JERA hebben aan ons weer de gelegenheid geboden om van hun faciliteiten gebruik te maken. Wij danken hun hiervoor reeds bij voorbaat. 17 juni is midden in het EK Voetbaltoernooi, maar Nederland hoeft op deze zaterdag geen wedstrijd te spelen. Dus wat let je om zelf eens sportief buiten bezig te zijn. Zoek een stel vrienden, buurtbewoners, collega's of clubgenoten bij elkaar en geef je op voor dit gezellige toernooi. Want plezier is belangrijker dan winnen. Inschrijven kan tot ..iterliik 10 iuni a.s. Je kunt je inschrijven voor de volgende klassen: "Dames *Mix(minimaal 2 dames) "Jeugd (tot 16 jaar) Omcirkelen wat van toepassing is. Naam Team: Contact persoon is:te*: Inschrijfgeld bedraagt f30,- per team. Gelieve voldoen bij inschrijving. Voor alle klassen geldt dat alleen doorgang kan vinden bij voldoende deelname. Inschrijven kan bij: Geert Craenmehr, Grauwveen 7, tel. 541452 Dien Vogels, Moerslag 16, tel. 541409 Men kan hier ook terecht voor informatie! Onderling Mix-toernooi Team 1: Team 2; Team 3: Maandag 5 juni; Team 37 Team 2 Donderdag 8 juni; Team 17 Team 3. Maandag 12 juni; Pinksteren Donderdag 15 juni; Team 2 Team 1. Tijdens de jaarvergadering 16 mei jJ. is de indeling gemaakt voor het komende onderlinge mix-toernooi. De teams zijn door loting als volgt samengesteld: Marian Coopmans Carta Bouwman Wilmie Potten Francis Jenniskens Petra Jansen Joop Geurts Piërre Verberne Mirian Stevens Sandra Reintjes Tonnie van Dijck Rian Vollenberg Anja van As Anita Teunissen Ton Derks Nicole Willems Dien Vogels Marie Louise Vogelsangs Yvonne Schepers Inge Zoethout Ivo Nagelkerke Geert Craenmehr Peter Hesselmans Hieronder volot het schema van de wedstri jden: Maandag 22 mei; Team 1 Team 2 Scheidsrechter; Marian Swinkels. Tellen; Hannie Daniels. Donderdag 25 mei; Team 3 Team 1 Scheidsrechter; Peter Pouwels. TeUen; Patrick v. Helden. Maandag 29 mei; Team 2 Team 3 Donderdag 1 juni; Hemelvaartsdag Let opl De aanvang van de wedstrijden is op maandag 20.00 uur en op donderdag 20.30 uur. Voor vragen kan men bellen met Geert Craenmehr; Tel. 541452.Succes!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 6