Vsselsteyn
Programma dorpencompetitie
13-mei 17.00 TV OiCa-A
13-mei 18.00
13-mei 18.00
14-mei 9.00
14-mei 9.00
TV Ysselsteyn-C
TV LVH D-2
TV America-B
TV Ysselsteyn-C
TV Ysselsteyn-A
TV LVH- C
TV Ysseisteyn-D
TV Ysselsteyn-B
TV LVH-C
Barbecue Dorpen- en KNLTBcompetitie op vrijdag 9 iuni a.s.
Beste teamaanvoerders, willen jullie de opgavenformulieren uiterlijk 28 mei inleveren bij Paul Litjens,
Timmermannsweg 19 te Ysselsteyn.
KNLTB-uitslagen
Dinsdag
9-mei
Dames 18+
Ysselsteyn 1
- Venlo 3
6-0
Zaterdag
6-mei
Mix 35+
De Poelder 1
- Ysselsteyn 1
5-0
Zaterdag
6-mei
Heren 18+
Ysselsteyn 1
- Swalmen 1
1-5
Zaterdag
6-mei
Heren 18+
Ysselsteyn 2
- De Kaetelberg 1
2-4
Zaterdag
6-mei
Heren Dubbel 50+
Maasbree 2
- Ysselsteyn 1
2-2
Zondag
7-mei
Mix
Ysselsteyn 1
- Nieuwenhagen 3
2-6
Zondag
7-mei
Heren
Klimmen 2
- Ysselsteyn 1
6-0
Zondag
7-mei
Junioren
Blerick 1
- Ysselsteyn 1
8-0
KNLTB-programma
Vrijdag
12-mei
Mix 35+
Ysselsteyn 1
- Arcen 1
19.00 uur
Vrijdag
12-mei
Mix 35+
Arcen 2
- Ysselsteyn 2
19.00 uur
Vrijdag
12-mei
Heren Dubbel 35+
Play Back 2
- Ysselsteyn 1
19.00 uur
Zaterdag
13-mei
Mix 35+
Maasbree 1
- Ysselsteyn 1
13.00 uur
Zaterdag
13-mei
Heren 18+
Ysselsteyn 1
- t Bronshout 1
13.00 uur
Zaterdag
13-mei
Heren 18+
Ysselsteyn 2
- Swalmen 2
12.00 uur!
Zaterdag
13-mei
Heren Dubbel 50+
De Gagel 1
- Ysselsteyn 1
13.00 uur
Zondag
14-mei
Mix
Eysden 1
- Ysselsteyn 1
10.00 uur
Zondag
14-mei
Heren
Ysselsteyn 1
- Ativu 2
10.00 uur
Zondag
14-mei
Junioren
Ysselsteyn 1
- Baexem 1
13.00 uur
Dinsdag
16-mei
Dames 18+
Ysselsteyn 1
- Horst 3
9.30 uur
Hier de uitslagen
van de dorpencompetitie, de speeldatum 06-05-2000.
Zaterdag
Poule A
TV Ysselsteyn
TC. Oica
3
-7
Zaterdag
Poule B
TV Swolgen
TV Ysselsteyn
10
-0
Zaterdag
Poule C
TV Oica
TV Ysselsteyn
5
-5
Zaterdag
Poule D
TV Ysselsteyn
TV America
3
-7
inhaalwedstrijd
4 mei
Zaterdag
Poule A
TV Ysselsteyn
TV Swolgen
5
-5
Hier de uitslagen van de dorpencompetitie, de speeldatum 07-05-2000.
Zondag
Poule B
TV Ysselsteyn
TV Merselo
6
-4
Zondag
Poule C
TV Ysselsteyn
TV America
Verplaatst
JUNIOREN
verdeeld op twee parken. Op een paar uitschieters na waren de meeste wedstrijden goed aan elkaar gewaagd.
Hieronder de poule-winnaars vari deze dag:
Poule A: 1e plaats: Jelle Kunen en Dennis Nohlmans uit Oostrum
Poule B: 1e plaats 's-morgens: Kevin v. Rooy en Louis Tielen uit Merselo
1e plaats 's-middags: Rob Zwitserlood en Tom v.Rheden uit Merselo
Poule C: gedeelde 1 e plaats: Lian Vullings en Yvon Theunis uit Leunen
Teun de Wit en Erik Mennen uit Ysselsteyn
Poule D: 1e plaats: Rene Jaspers en Hans Spreeuwenberg uit Ysselsteyn
Poule C: 1e plaats: Freek Crienen en Luc Reintjes uit Ysselsteyn
Clubkampioenschappen Jeuod en Mixdubbel Sentoren
De Clubkampioenschappen Mixdubbel worden dit jaar evenals vorig jaar tegelijk met de Jeugd
Clubkampioenschappen gespeeld.Dit betekent, dat in de middaguren en het begin van de avond de
jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden.
De finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zaterdag in verband met competitie op zondag.
Voor de mixdubbelkampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine.
Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 14 mei.
Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon.
Voor de jeugd geldt een afmeldplicht d.w z.diegene, die niet wil meedoen moet zich afmelden bij José.
Omdat er in deze week nog jeugd-dorpencompetitie wordt gespeeld, zal hiermee bij de indeling rekening
'nuanuaS „it, j.i. m rMiicnoti en i aseiuiey neen uiun. uezei luemuui mei i i z ueeiriemers,