KNVB VoetbaJtiruuk
S.V YSSELSTEYN
J Voetbal
■1
DAG VAN DF. JEUGD OP 3 HJNI:
Ook dit jaar organiseren de jeugdafdelingen van Korfbal
en Voetbal een Dag van de Jeugd.
Deze dag wordt gehouden op zaterdag 3 juni a.s. en
staat in het teken van sport, spel en amusement.
N,a">"fdleid (st>ecrs eP ;.train. (st) ers die °P 3 juni niet kunnen, wordt gevraagd zich af te melden bij
Maria Claessens of Frank Koonings.
KNVB-voethaltrnnk
Zondag 14 mei a.s. is het zover: de KNVB-voetbaltruuk
komt naar Ysselsteyn.
Alle jeugdspelers (van F t/m B) nemen deel aan dit evenement.
PROGRAMMA;
10.00 uur;
12.30 uur;
17.00 uur;
alle leiders aanwezig,
alle deelnemers aanwezig,
einde.
De deelnemers dienen bij de diverse onderdelen van de
Voetbaltruuk voetbalschoenen te dragen.
Ysselsteyn
Venray
RESIA
Ysselsteyn
Vitesse'Ó8
Ysselsteyn
Y sselsteyn
Milsbeek
EWC
Y sselsteyn
Meerlo
BI
C3
Dl
D2
E5
F1
F2
F2
F2
F5
DONDERDAG 11 MEI; (i.p.v. op 13 mei).
F3 - Ysselsteyn F5 18.30 uur, vertrek 17.45 uur.
- Swolg. Boys
BI
4-1
- Ysselsteyn
Cl
4-0
- Ysselsteyn
Dl
4-0
Griendtsveen
Dl
0-2
Ysselsteyn
- Vitesse'Ó8
E3
5-0
F1
0-3
SSS'18
F2
3-7
- Ysselsteyn
F3
1-8
- Ysselsteyn
F4
1-5
- DIS
F5
1-6
RIJDEN DONDERDAG 11 MF1-
Ysselsteyn F5; Van Dijck Jespers.
PROGRAMMA ZATERDAG 13 MEI; (einde competitie).
\sselsteyn BI - VRIJ
Ysselsteyn C1
Ysselsteyn Dl
Resia D2
Ysselsteyn El
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn E3
SV Venray F3
Resia F1
Ysselsteyn F3
Ysselsteyn F4
Ysselsteyn F5
RIJDEN ZATERDAG 13 MF.T-
VRIJ
Milsbeek
Ysselsteyn
Meterik
VRIJ
SSS'18
Ysselsteyn
Ysselsteyn
SVEB
Volharding
VRIJ
Dl
13.30 uur,
nr. 96038.
D2
10.00 uur,
vertrek 09.00
uur.
El
12.00 uur,
nr. 98008.
E3
10.00 uur,
nr. 98477.
F1
11.00 uur,
vertrek 10.15
uur.
F2
09.30 uur,
vertrek 08.30
uur.
F2
10.00 uur,
nr. 101226.
F4
11.30 uur,
nr. 101268.
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
D2
F1
F2
Classens (Frank), Philipsen, De Wit.
Van Asten, Koonings, Philipsen.
Arts, Maessen, Spee.
PROGRAMMA DONDERDAG itt MFi; (vriendschappelijk).
Liessel Dl - Ysselsteyn Dl 19.00 uur, vertrek 18.15 uur
RIJDEN DONDERDAG 18 MRF-
Ysselsteyn Dl; Claessens, Koonings, Litjens, Plum.
RIJDEN ZATERDAG 20 MF.I; (toernooi in Koningslust).
Ysselsteyn Dl; Jeurissen, Mennen, Philipsen, Roos.