K «thoucKc KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel B ons vtn VERZOEK. Willen familieleden van ouderen die lid zijn van onze vereniging a.u.b. 0 «leren 33° de secretaris (541516) of een ander bestuurslid doorgeven, indien deze ouderen voor langer dan één week in het ziekenhuis opgenomen moeten worden. BILJARTEN. Roeianzia-toernooi. Donderdag 11 mei zullen de 3 poulewinnaars, t.w. Pauw Arts, Jan Teunissen en André Wismans van het "grote biljart" in een halve competitie uitmaken wie zich plaatst voor de finale. Zo ook de 3 poulewinnaars van het "kleine biljart", t.w. Wim Swinkels, Wim Verschuuren en Sef Wismans. Vrijdag 12 mei wordt dan de finale gespeeld tussen beide winnaars om de Roelanzia-trofee. Beide dagen beginnen de wedstrijden om 13.30 uur. Vrijdag 12 mei na de finalepartij volgt de prijsuitreiking. PASSIESPELEN TEGELEN. Uit de behoeftepeiling om een gezamenlijk bezoek aan de Passiespelen via onze vereniging te regelen, blijkt nagenoeg geen belangstelling. Hierbij worden de enkelingen die zich opgegeven hadden, verzocht op eigen gelegenheid deze Passiespelen te bezoeken. Actuele Zaken uit "KBO- Wegwijzer "(nr. 09). 1. Overleg over de kwaliteit van de rollater gaat van start Momenteel wordt er hard gewerkt aan het eindrapport over de vele klachten die de gebruikers van een rollater ons melden. De voorlopige resultaten van het onderzoek (gebaseerd op 907 klachten) liegen er niet om Vooruitlopend op het verschijnen van het rapport hebben de ouderenbonden binnenkort alvast een overleg met een aantal zorgverzekeraars (veelal de verstrekkers van de rollater) en enkele fabrikanten. De uiteindelijke presentatie van het onderzoeksrapport (inclusief aanbevelingen) wordt begin juni 2000 verwacht. 2. Nieuwe normen wachttijden Er komen afspraken over de maximale wachttijden voor hulp van de thuiszorg en opname in het verpleeg- en verzorgingstehuis. DAGTOCHT. Woensdag 14 juni maken we onze jaarlijkse dagtocht. Dit jaar met bestemming; "De Idyllise! Vechtstreek", met o.a. een bezoek aan het Omroepmuseum te Hilversum en een rondrit door cle prachtige Gooi en Vechtstreek met zijn schitterende landhuizen, herinnerend aan de Gouden Eeuw. De kosten bedragen f 75,- per persoon (inclusief koffie met gebak tijdens de ochtendstop, goed verzorgde lunch en een uitgebreid diner. De kosten tijdens de busreis te voldoen. Nadere mededelingen volgen te zijner tijd. Deelnemers uit Ysselsteyn kunnen zich opgeven middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus bij W. Verschuuren, Lovinckplein 4 en deelnemers uit Vredepeel bij Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24 vóór dinsdag 16 mei NAAM: NAAM echtgenote/partner: ADRES: meldt .zich hierbij aan als deelnemer(s) aan de dagtocht op woensdag 14 juni Het afgelopen weekend werd er in Beek en Donk gestreden om de individuele kringtitels 25 m.In de 4e kl. Dames werd Liane van Hoof kampioen. In de le kl. Dames werd Liesbeth Koonings 2e. De heren konden dit keer geen potten breken. Fl. 250,= beloning voor het vinden van "goede chauffeur" die op 15 april j.l. wel onze pinant maar niet ons huisnr. Gezellenbaan 5 wist te vinden. "Chauffeur" heeft waarschijnlijk witte bus/vrachtwagen of aanhangwagen. Tel.: 0478-542194 of fax: 0478-542127 Te koop Honda N.S.R. schakelbrommer Bouwjaar 1996 14.000 km. i.z.g.st. Koen Peeters tel. 541352 Te koop Ik ben mijn verrekijker, ZEISS 8 x 56, verloren Heidsepeelweg-Puttenweg. Tomatenplanten, knolselderijplanten, Ben zeer gedupeerd. Tegen beloning terug te bezorgen. afrikaantjes en salvia's. Tel. 541563 H. Peeters Pullenweg 39

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 10