Kienen Dinsdag 11 april is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr. v. Neer ven-Fransen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Manifestatie Welvaart-Welzijn; Donderdag 18 mei zijn alle leden uitgenoidigd voor de manifestatie Welvaart Welzijn, Samen,, delen, in het theatherhotel De Oranjerie in Roermond. Meer hierover hebt u kunnen lezen in het ledenblad. De manifestatie is van 9.30—15.30u. De kosten voor deze dag zijn 15,p.p.lunch. Opgave kan tot 15 april. Kookdemonstratie Woensdag 12 april is er een kookdemonstratie gegeven door Dhr.Eddy Broers, hij is kok op Meerdal. De demonstartie heeft als onderwerp de steeds bekender wordende keuken zoals die ontstaan is op de grens van Texas en Mexico. Afgekort is deze streek bekend als Tex-Mex. Naast levendige accordeon muziek maken ze hier ook heerlijke gerechten. Achter de Chili con carne (het bekendste gerecht uit deze streek) gaat een kenmerkende keuken schuil. Deze keuken is voor de smaakpapillen van veel mensen een openbaring. En zeker niet alleen voor diegene die van pittig houden. De recepten van de gerechten die u kunt proeven krijgt u mee naar huis. We beginnen om 20.00u in het gemeenschapshuis. Voor deze avond vragen wij een eigen bijdrage van 5,p.p. te voldoen bij binnenkomst in de zaal. Opgave t/m 7 april. Excursie Intratuin; De excursie naar Intratuin maandag 17 april is vol Libelle Zomerweken; '^ensdag 24 mei willen we naar de Libelle Zomerweken gaan in Almere. U kunt hier zowel Lu_nnen als buiten genieten van de laatste nieuwtjes en trends. Er zijn 300 (overdekte) stands met alles op het gebied van wonen, schoonheid, culinair, mode, boeken, gezondheid en nog veel meer. U kunt uw hart ophalen aan demonstraties,modeshows, workshops en lezingen. Bij vol doende belangstelling gaan we met een eigen bus anders sluiten we ons aan bij de dagtocht van Munckhofreizen, We vertrekken dan om 9.00u in Venray. Om I7.00u gaat de bus weer terug. De kosten bedragen 49,50 p.p. voor de bus en entree. Opgave bij Gerry Vergeldt en vol=vol! Alle opgaves bij Gerry Vergeldt, tel.541770. Vriendschapsbanden Ysselsteyn-Bonbruck. Nadat afgelopen jaar met de kermis mensen uit Bonbruck een bezoek aan Ysselsteyn hebben gebracht, is Ysselsteyn nu aan de beurt voor een tegenbezoek. Dit zal plaatsvinden van donderdag 24 augustus (vertrek) tot en met zondag 28 augustus '00 (thuiskomst). Vast staat dat zowel blaaskapel "De Smelebloazers" alswel joekskapel "Scbabberjoeks" mee zullen gaan. Het belooft weer een gezellige happening te worden. Zoals altijd zijn er plaatsen vrij in de bus. T.z.t. kunt u zich hiervoor opgeven. Misschien een suggestie voor vriendengroepen?? Nader bericht in YNB volgt. Namens comité Bonbruck: Harrie Philipsen, Sieb Niessen, Wim Janssen, Piet Smets, Henk Deters en Eric Michels. FANFARE DE PEELKLANK Partijrepetitie: A.s. maandag 10 april komt de partijrepetitie voor de BASSEN te vervallen. Overzicht optredens: Zondag 16 april Eerste H.Communie Woensdag 26 april Serenade erelid H.Peeters 40-jr. huwelijk. Jeugdorkest: Op vrijdag 7 april is de repetitie in Ysselsteyn, omdat we in Merselo niet terecht konden. Vanaf 14 april repeteren we in Merselo. Rijden op 14 april: Willeke Koonings, Nicole Fomme, Steffie de Wit, Joan Jenniskens. Weekend: De datum van het weekend is veranderd. Dit moet 9-10 september zijn. Houd deze datum a.u.b. vrij. TONEELVERENIGING "CRESCENDO" Aan de leden; A.s. zaterdag en zondag 8 en 9 april speelt toneelvereniging Helenaveen het stuk "De avond van de 7e juli". Op zondag willen we gezamenlijk gaan kijken. Om 19.15u vertrekken we vanaf de Smelehof. Het bestuur. HtgaXEJ Ysselsteyn-Bonbruck

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 5