Vsselsteyn Senioren Pyramide-competitie Ook dit jaar spelen we weer een pyramide-competitie; in afwijking van afgelopen jaar spelen we in poules van 6 in plaats van 4, waarbij dus ook 2 spelers promoveren en 2 spelers degraderen. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hiervoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. De inschrijving sluit a.s. zondag 26 maart. indien jij je vóór deze datum opgeeft word je naar sterkte ingedeeld; te late inschrijvingen worden onder in het schema van de betreffende sterkte ingedeeld. De pyramide-competitie start begin april. Let op dit is de laatste week, dus geef je nog snei op. Openings Toernooi Afgelopen zondag is in tennisha! "De Schaapskooi" het openingstoemooi gespeeld. Hoewel het aantal deelnemers wat minder was, werd er voi enthousiasme gespeeld. Door de eigenaar, Frank Janssen, waren enkele leuke prijsjes ter beschikking gesteld. De winnaars: Poule A: José Jaspers en Riet Koopmans Poule B: Annemarie Michels Poule C: Piet Arts Poule D: Martin Janssen Poule E: Marcel Hellegers Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Bijeenkomst Dorpen/KNLTB-competitie Op maandag 3 april wordt er in de kantine een bijeenkomst gehouden voor alle deelnemers aan de KNLTB- en Dorpencompetitie.Tijdens deze bijeenkomst worden de teams bekend gemaakt en tevens de wedstrijdschema's uitgereikt. Daarnaast worden aan de team-captains de ballen overhandigd. Dit is een mooie gelegenheid om met je teamgenoten afspraken te maken over wie welke wedstrijden speelt en wie wanneer rijdt. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Pasjes en nieuwe sleutels Ook op maandag 3 april worden de spelerspasjes en de nieuwe sleutels uitgereikt. Zoals eerder aangekondigd zullen de sloten worden vervangen door gecertificeerde sloten. Tegen inlevering van je oude sleutel kun je op deze avond een nieuwe sleutel in ontvangst nemen. Zorg, datje er bent, want vanaf deze datum kun je met je oude sleutel het tennispark niet meer in. De pasjes en sleuteluitgifte voor niet-competitiespelers start om 20.30 uur in de kantine. HALLO DAMES Ook dit jaar willen we weer de woensdagmorgen-competie organiseren. Je kunt je hiervoor opgeven en ook een voorkeur voor het tijdstip aangeven. Tijd: 9.00 -10.00 uur of 10.00 - 11.00 uur. Ook wordt er weer een schema voor de kantinedienst gemaakt, zodat we er met z'n allen weer 'n gezellig tennisseizoen van kunnen maken. Aanmelden kan bij Lenie tel: 541624 of Tilla tel: 541403 P.S. Je kan je ook als invalster aanmelden. Sluitingsdatum voor inschrijving is 26 maart.Vanaf 1 april hangt het wedstrijdschema bij de baan. Geplande 1e speeldatum is woensdag 5 april 'Groetjes Lenie en Tilla JUNIOREN Qpeningstoernooi Het openingstoemooi spelen we op zondag 9 april. Kun je op een bepaalde tijd niet geef dit dan door zodat wij hiermee rekening kunnen houden met het inplannen. Kun je hier niet aan meedoen dan moet jij je afmelden. Dit kan tot 26 maart bij Truus (541215) of Riet (541806). Maandagavondcompetitie Het hele seizoen (van april t/m oktober) spelen we weer de maandagavondcompetitie. Hiermee starten we op maandag 10 april. Hiervoor geldt een afmeldplicht en je kunt ook doorgeven ais je op een bepaalde tijd niet kunt. Dit kan bij Lian (541753) of Hilda (541433) tot 26 maart. De ouders zullen wederom gevraagd worden bij het tellen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 8