Reglement publikatie in Y.N.B met ingang vanaf 1 nov. 1998). a. Alle verenigingen kunnen gratis MEDEDELINGEN doen. Wel behoudt de redactie het recht om kopij in te korten, dan wel te verschuiven naar een volgende week als dit vanwege de plaatsruimte noodzakelijk zou zijn. Indien een vereniging een vermelding in de vorm van een advertentie aanbiedt, dan is daarvoor eenzelfde tarief verschuldigd als een zakelijke advertentie. Het plaatsen van verenigingsnieuws kan alleen geschieden door Ysselsteynse verenigin gen. b. Verenigingen kunnen zelf de lay-out van hun mededelingen aanleveren, uiteraard acceptabel voor plaatsing en tijdig indienen op het vergaarpunt van Y.N.B, brievenbus Rabobank Zevenrode Lovinckplein 7 tot uiterlijk woensdag om 8.30 uur 's morgens. c. Boerenbond en Rabobank hebben het recht om gratis te adverteren gezien hun sponsoring van de uitgave van Y.N.B. Zij zullen zich evenwel zoveel mogelijk beperken tot maximaal één pagina. d. Iedere Ysselsteynse inwoner kan in Y.N.B. een z.g. "klokadvertentie" plaatsen voor de prijs van f 7,50. Personen en/of bedrijven buiten Ysselsteyn kunnen NIET adverteren in het Ysselsteyns Nieuwsblad zie e e. Alleen in Ysselsteyn gevestigde bedrijven of in Ysselsteyn wonende ondernemers kunnen in Y.N.B. adverteren. Iedere adverteerder heeft het recht om een advertentie tot '4 pagina te plaatsen. Alleen in overleg met de redactie is het toegestaan om grotere advertenties te plaatsen. De kosten van advertenties zijn: tot '4 pag f 12,50; tot XA pag. f 30,- tot 3/4 pag f 40,- hele pag. f 60,- In overleg met de redactie is een advertentie-abonnement mogelijk. Advertenties dienen contant betaald te worden dan wel via een doorlopende f. Partijpolitieke en anonieme advertenties of mededelingen worden NIET geplaatst. Mededelingen en advertenties van persoonlijke aard kunnen eveneens NIET geplaatst worden met uitzondering van aankondigingen en/of dankbetuigingen van jubilea en overlijden.Het tarief voor deze publikaties is f 25,- met een maximum van 1/4 pag. g. Het Ysselsteyns Nieuwsblad wil niet meer zijn dan een mededelingenblad van de verenigingen naar de dorpsgemeenschap toe, met daarbij de mogelijkheid om binnen bovenstaande regels te adverteren. h. Rij twijfelgevallen beslist de redactie over al of niet plaatsen _yan_het aangebodene. Voor eventuele vragen of toelichting kunt U contact opnemen met de voorzitter van de dorpsraad, tevens voorzitter van de redactiecommissie, dhr. S.Nijssen (541571) of de redactiesecretaris, dhr.A.Tielen Peter Janssenweg 40 (541354). A

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 13