Vsselsteyr n Reuze-neejs fl.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag toernooi Diana Venray le team 2e plaats. Individueel: Gerard Koonings le 244p. Junioren: Dave v.d.Coelen le 234p. Veteranen comp.Michel Camps le 240p. In Ulvenhout schoot Michel Camps met het Ned.team tegen Belgie. Mede door de score van 570p won Nederland deze Interland. In Gelsenkirchen behaalden Liesbeth en Gerard Koonings beiden een 3e pi op een Internat. Indoortoernooi. Zij schoten resp. 552p en 568p. Johan v.Dongen behaalde in de compoundklasse 536p. P.D.V. YSSELSTEYN Op maandag 31 jan. a.s. houden wij een bestuursvergadering om 20.00u in ons clublokaal Herberg de Peel. - Op donderdag 3 febra.s. houden wij onze jaarvergadering voor alle leden, aanvang 20.00u kom op tijd! Er is gelegenheid om zich op te geven voor de midfond club Oost-Br. Zk auto's 1 daagse fond vlucht en Orleans jonge duizen enz. Voor de CC is nog niets bekend voor opgavens. Deze vergadering is ook voor de nieuwe leden. Afgeloëpe zondag hebbe weej wèr kunne zien hoe moj de veurbals kunne zien. Un schitterende liedjesmiddag mit 8 liedjes, gepresentierd dur Koos Albers was en goej opening van den dag. De kwaliteit was hoëg en de jury haj dur ut mar moeiluk mit. Uuteindeluk bleve er 3 liedjes oaver die op de Bonte Aovend ten geheuure werre gebraocht. Ok dit jaor hebbe weej gegarandierd wer enne goeje Schlager. Alle deelnemers bedankt en tot volgend jaor Daornao wier de Reuzekluut dur Prins Robert II uutgereikt an Pierre Reinders Veul minse ware daor um Pierre en Wies mit deez onderscheijing te felicitiere. Pierre was zichtbaar onder de iendruk van zoveul wardiering. As afsluuting wier ut Boerebruudspaar van ut jaor 2000 bekend gemakt: Rene en Marielle Arts van de Timmermannsweg. Op zondag 20 fibbrewarie zulle zeej ien de onecht mit elkaar werre verbonde. Commissie Bol, LLTB, zanggroepen en Smelebloazers bedankt vur dizzc schonne dag. Bonte Aovende op 29 jannewarie en 4 en 5 Fibbrewarie Kommend wiekend is alwèr de urste Bonte Aovend De Smelehof zit net as ut programma hartstikke vol en op de repetisie is al gebleke dat er hoëge kwaliteit zal werre gebode mit veul variasie. Dun aovend begint precies um 20.00 uur, dus zurreg dat geej op tied ien de Smelehof bint. Ut gehiël wert opgeluusterd dur de Smelebloazers. Ék A Poule A: T SENIOREN Ysselsteynse Avond A Afgelopen zaterdag is in Tennishal '•Racketsport" in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld met in totaal 46 deelnemers. Evenals de voorgaande jaren was het weer erg gezellig. Na de poule wedstrijden werden om ca. 24.00 uur de prijzen uitgereikt, die wederom beschikbaar waren gesteld door Racketsport. Onder het genot van een drankje en de nodige warme hapjes werd de avond daarna nog enkele uurtjes voortgezet. De prijswinnaars: Poule B: Jeroen Konings Poule D: Jeu de Wit Poule F: Lenie Crienen Poule H: Robert van Osch Poule J: Twan de Wit Poule L: Jan Vergeldt Poule A: Twan Wilmsen Poule C: Annemarie Michels Poule E: Ton Marcellis Hay Claessens Poule G: Marcel Hellegers Poule I: TruusKusters Poule K: Diane van Schijndel Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Jaarvergadering De jaarvergadering voor de senioren vindt plaats op vrijdag 25 februari om 20.00 uur in de kantine, iedereen ontvangt hiervoor nog een uitnodiging. We nodigen iedereen van harte uit dus hou deze datum alvast vrij. JUNIOREN Jaarvergadering Hierbij nodigen wij jullie en/of jullie ouders alvast uit voor de jaarvergadering voor de junioren op donderdag 24 februari om 19.00 uur in de kantine. Jullie ontvangen nog een uitnodiging. Hou deze datum alvast vrij. x X! r o

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 5