Ysselsteyii Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 9, 31 december 1999 Van Lovinckplein 8: Gelukkig nieuwjaar wensen we elkaar op 1 januari toe We zouden elkaar ook een goede eeuw kunnen toewensen, want de meeste van ons zullen hopelijk een flink deel van deze 21e eeuw meemaken. Zo'n wens betekent niet dat we elkaar alleen voorspoed toewensen. Dan zouden we de ogen sluiten voor de werkelijkheid. Het komend jaar, de komende eeuw zal net als de voorbije jaren vreugde geven en verdriet. Ook de moeilijke momenten mogen er zijn, en misschien leren net die momenten ons wel de waarde van vriendschap of gezondheid kennen. Misschien zijn dat wel de beste momenten om vriend of vriendin te zijn, om rijper en wijzer te worden, om te groeien door je moeilijkheden heen. Als we elkaar gelukkig nieuwjaar wensen, wensen we elkaar een zegen toe dat we geluk mogen vinden, ook in die momenten die ons moetlijk vallen. Een gezegend 2000 toegewenst! Intenties van 1 t/m 7 januari 2000 vr 31 dec 19.00 u Oudejaarsdag (Blaaskapel) Frans Stiphout; Piet Stiphout; Jeu Claessens ('n goede vriend). za 1 jan 11.00 u Nieuwjaarsdag (Vivace) Voor alle levende parochianen; Marie Rongen-Verhalle. zo 2 jan 10.00 ii Openbaring des Heren - Driekoningen (Gregoriaans) Gon Verheijen-Versteegen (mnd),jrd. overl. ouders Fleurkens-Pouwels. ma 3 jan 19.00 u bijz intentie. 5 jan 19.00 u intentie fam. Wilmsen; overl. ouders Wismans-van Vegchel en Harrie Geurts. /r 7 jan 19.00 u voor de zieken. Misdienaars: vr 31 dec 19.00 u Rob en Niels; za 1 jan 11.00 u Daan en Gijs; zo 2 jan 10.00 u Marian en Sandra; ma 3 jan 19.00 u Linda en Ilaisa; wo 5 jan 19.00 u Rian en Rinske; vr 7 jan 19.00 u Mark en Niels. Het Doopsel Een heel belangrijk aspect van het doopsel is dat de dopeling opgenomen wordt in de gemeenschap van de kerk, in de gemeenschap van Jezus. Dit zou ook in de plechtigheid van het doopsel tot uitdrukking moeten komen. Iedereen begrijpt dat we niet voor elke doop de hele parochiegemeenschap bij elkaar kunnen roepen Toch kunnen we er iets aan doen, nl. we kunnen de dopelingen in een gezamenlijke, gemeenschappelijke, viering in onze gemeenschap opnemen. We kunnen er dan ook een mooiere plechtigheid van maken met bijv. enkele liedjes. En iedereen die wil kan de plechtigheid bijwonen. We wilden daar in de nieuwe eeuw mee beginnen. De data die we voor die plechtigheden gepland hebben zijn: 16 januari, 13 februari, 19 maart, 22 april (Paasnacht), 14 mei, 18 juni Het begin van de clustering tussen de drie parochies van Ysselsteyn, Merselo en Vredepeel, dat aanvankelijk op 1 januari gepland was, heeft enige vertraging opgelopen, maar we houden u op de hoogte. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1