KOOP NU UW KAARTEN Enige tijd geleden is de kaartverkoop voor de millenniumviering van oudejaarsavond begonnen. Op dit moment kunnen we la melden dat de kaartverkoop goed verloopt en dat het raadzaam is om tijdig voor Uw kaarten te zorgen. U kunt voor kaarten terecht bij de deelnemende horeca-bedrijven (Herberg de Peel, Roelanzia, Smelehof, Pilot en Jera). Overigens zal de organisatie zorg dragen voor vuurwerk om twaalf uur maar U bent natuurlijk ook vrij om Uw eigen pijlen en dergelijke mee te nemen. BALLONNEN- EN KLEURWEDSTRIJD Binnenkort zullen de kinderen van Ysselsteyn een kleurplaat en een kaart voor de ballonnenwedstrijd krijgen. De kleurplaat dienen de kinderen in te leveren bij de Ysselsteynse vestiging van Rabobank Zevenrode. In diverse leeftijdscategorieën kunnen de kinderen leuke prijzen winnen die beschikbaar zijn gesteld door de Rabobank. De kleurplaten kunnen ingeleverd worden tot 27 december. Een deskundige jury zal de platen beoordelen waarna de uitslag op de viering van januari 2000 in de Houtwerf bekend gemaakt zullen worden. De kaartjes voorde ballonnenwedstrijd dienen op deze dag meegenomen te worden. De ballonnenwedstrijd wordt mogelijk gemaakt door Expert Electro Mennen uit Deume. Het oplaten van de ballonnen zal plaatsvinden tussen 14:00 uur en 15:00 uur. DE MILLENIUMVIERING: DIE MOET JE MEEGEMAAKT HEBBEN Niemand weet natuurlijk wat hij of zij in de verre toekomst wil gaan doen. Wat voor hobbies heeft u dan? Hoeveel vrije tijd? Hoeveel verplichtingen? Toch is het wel een prettig idee als u in de toekomst zelf kunt bepalen wat u wilt gaan doe' Waarschijnlijk heeft u daarop meer invloed dan u zelf denkt: u kunt nu immers al gaan bouwen aan een belangrijk stukje financiële onafhankelijkheid. De Rabobank biedt u een aantal uitgekiende mogelijk heden, zoals de koopsom- en lijfrentepolissen van Interpolis. Die bieden u keus uit vier varianten om meer vermogen op te bouwen. Met korte of langere looptijden. Met gegarandeerde opbrengsten en op beleggingsbasis. Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die de Rabobank en Interpolis u kunnen bieden om te bouwen aan een onafhankelijke toekomst? U bent altijd van harte welkom bij de adviseur van Rabobank Zevenrode voor een uitgebreide toelichting en praktisch advies. Bel voor een afspraak 0478-530490. Gemakkelijk geregeld bij Rabobank Zevenrode

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 8