mEctma CRESCENDO PRESENTEERT: "DE AVOND VAN DE 7e JULI" Dit weekend is het eindelijk zover. Crescendo is klaar voor de opvoering van een dol-dwaze klucht. Meer als een half jaar zijn de spelers onder leiding van regisseuze Yvonne Lemm bezig met het neerzetten van deze nieuwe uitdaging. Men hoopt dan ook dat de Smelehof op zaterdag 11 en zondag 12 december goed gevuld zal zijn met lief hebbers van het toneel. Het is de moeite waard. Bent u nog niet in het bezit van kaartjes? Bel dan direct een van de voorverkoopadressen: Joke van Asten 541667 Marjo Koonings 541869 of Irma Craenmehr 541452 De aanvang van beide avonden is 20.00 uur De rol van: Martin van Wijngaarden, notaris Melie, zijn vrouw Jan, hun zoon Ankie, hun dochter Hanna, huishoudster Henriëtte van Terwinselen, freule Engelbert Angevare, huisknecht Harry de Glint, advocaat Joke van Anraad, charmant meid De regie is in handen van: Wordt gespeeld door: Jeu Marcellis Astrid Michels Noël Michels Peggy Mennen Joke van Asten Nel van Ass Jac Matijsen Willy Janssen Nancy Baken Yvonne Lemm Op 16 januari 2000 wordt de klucht opgevoerd in de Venrayse schouwburg. Kerststerrenactie Vocal Group Eniov Together Vrijdagavond 10 december of zaterdag 11 december a s. komen wij weer bij u langs voor de jaarlijkse kerststerrenactie. De prijs bedraagt 7,50 per stuk. Mocht u op deze data niet thuis zijn kunt u ze ook telefonisch bestellen bij Liesbeth Kleuskens, tel. 541535 of Marij Marcellis, tel. 541702 of u kunt ze zaterdagmorgen 11 december zelf afhalen bij het kantoor van Houbensteyn aan de Ysselsteynseweg 69, telefonisch bereikbaar onder nummer 541641. Bij vorst zullen we een week later bij u langskomen Wij vertrouwen op uw medewerking en hopen ook dit jaar weer tot een goed einde te brengen, zodat we het komende jaar weer een nootje kunnen laten horen. Alle leden dienen zaterdagmorgen 11 december om 09.00 uur aanwezig te zijn bij het kantoor van Houbensteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 9