Blijvend fiscaal voordeel en gunstig voor het milieu Rabobank Zevenrode Wilt u ook milieuvriendelijk beleggen? Dan zijn de Groencertificaten van het RG Groenrente Fund van de Rabobank en de Robeco Groep een interessante mogelijkheid. Ze keren jaarlijks volledig onbelaste rente uit, u heeft keuze uit diverse vaste looptijden. Aan het eind van de vaste looptijd krijgt u uw inleg terug. Door in Groencertificaten te beleggen, werkt u ook nog eens aan een beter milieu! Wilt u meer weten? Neem dan contact op met de adviseur van de Rabobank. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 29 november 1999, 17.00 uur. Groencertificaten goed voor het milieu en belastingvrij Tel(0478)- 530 496 of E-mail:rabobank.zevenrode@tref nl Het afgelopen halfjaar hebben wij wisseling gehad van assistentes, langdurige afwezigheid van Wilma vanwege zwangerschap en bevalling, en het afscheid van Els (Knoop). Hoewel wij geprobeerd hebben deze overgang goed te laten verlopen is dat niet helemaal gelukt, en daar hebben sommige van onze patiënten last van gehad, waarvoor onze welgemeende excuses. Gelukkig denken wij op de goede weg te zijn met het inwerken van nieuwe dokters assistentes te weten Els Duijf en Louise Loenen, en de terugkeer van Wilma in januari 2000. Daarbij komt per januari 2000 nog een nieuwe kracht in de apotheek werken, Marianne van Kempen. Wij hopen nog even op uw begrip en geduld, in de overtuiging dat wij straks weer een goed team voor u hebben klaar staan. Tevens delen wij u mede dat wij op vrijdag 19 november afwezig zullen zijn ï.v.m. het grote Ziekenhuissymposium te Venlo, waar wij een (belangrijke) rol vervullen. De waarneming voor dringende gevallen kunt u regelen via de assistentes die wel aanwezig zijn. Dokter Keijzer en dokter Keijzer Bors Onderdelen van de Rabobank-organisatie die als effecteninstelling zijn aan te merken zijn geregistreerd bij de Stichting Toezicht Effectenverkeer te Amsterdam. De waarde van uw beleggingen kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Genoemd fonds is in het bezit van een vergunning van De Nederlandsche Bank op grond van de Wet Toezicht Beleggingsinstellingen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 13