Tennis Vereniging Vsselsteyn SENIOREN Baanonderhoud zaterdag 30 oktober van 8.30 tot 9.30 uur: Frans van de Pas, Wim Peeters ei Fun Emonts (baancommissieiid). Dorpen Indoor Toernooi Zondag 14 november wordt in Dorpen indoor Toernooi gespeeld in tennishal "De Schaapskooi" in Venray. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,- incl. warm hapje. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Math Heetkamp (541225) of Jan Ewals (541781). Er wordt in dubbels gespeeld, opgave als enkel. De organisatie deelt de poules in. De inschrijving sluit op zondag 31 oktober Afsluitinas Toernooi Afqelopen zondag is al weer het laatste buiten toernooi gespeeld van 1999 Onder het genot van een lekkere herfstzon was het een gezellige boel, zowel op de baan als op het terras. De 36 deelnemers lieten zich de door Gonnie van de Pas gemaakte erwtensoep lekker smaken. Na de laatste wedstrijd vond om ca. 19.00 uur de prijsuitreiking plaats, waarna iedereen nog eens goed ging zitten voor de tombola van de kantine kaarten. Zoals ieder jaar waren er door de dames ook nu weer vele leuke prijzen gekocht en bleef het nog lang heel gezellig. De poule-winnaars: Poule A Poule C Poule E Poule G Poule I: Truus Kusters Poule B Peter Paul Konings Poule D Gonnie van de Pas Poule F Herman van Ass Poule H Riet Koopmans Herman Jansen Paul Janssen Robert van Osch Twan de Wit Alle winnaars van harte gefeliciteerd. JUNIOREN Irtoto^oemaGt: ZotHag 10 okt. j.l. is het introducetoernooi gespeeld, gelukkig hadden we een vrij droge dag. Er werd met veel plezier getennist, sommig ht .en nog nooit een racket in de hand gehad maar er waren ook veei die al een mooie bal over het net sioegen. Hieronder de poulewinnaars. Poule D: Juul Hendriks en Sandra Bouwman Poule E: Thijs Vogels en Moniek Peters Poule F: Willem Verheijen en Ben Voermans Poule A: Seiay en Hamet Kakar Poule B: Stan van Dijck en Harm de Wit Poute C: Renate Peeters en Laurie de Wit Maandagavondcompetitie: MaangaaavonocomDCTiie; De eindstand van de maandagavondcompetitie de plaats in de poule is eindstand. Dit wordt meegenomen naar het volgend seizoen voor nieuwe indelingen van de maandagcompetitie 2000 Poule A: 1.Susan Poule B: 1 .Eefje Poule C: I.Roel Poule D: I.Lennie Poule E: 2.Loes ged. I.Juul 2.Mark.v.N ged. 3.Stijn 3.Mark.R 3.Menno ged. 3.Fieke 4.Koen 4.Ronny 2. Rian 3.lnge 4.Rinske 1 .Dennie Poule F: 2.Roy 3.Niels 3. Jeroen C. 1 .Alan 2.Erik 3. Stan 4.Teun Poule G:1 .Jeroen G 2.Marian Cl. 3.Frank 4.Sandra Poule H:1 .Steffie Poule 1:1 .Rik 2. Ilse ged. 1 .Marian vd Z 3.Moniek ged. 1. Judith 4.Linda 4.Rene Poute J:1 Jelle Poute K:1 .Anouk 2. Jeroen 2. Freek 3.Annemarie 3.Tom 4.Maaike 4.Marton Poute L:1.Thijs ged. 1 .Tineke 3.Martijn 4.Willem Cl. Po"~>M: 1-Ruud 2.Gijs 3.Hans 4.Karin Poute N: 1 .Marleen 2. Sander 3. Hendry 4.Martien Poute O: Uhonny 2-Luc 3.Lindsey 4. Dirk 5.Kathelijn 6.Renate Afsluitingstoernooi zondag 24 oktober. Het laatste buiten toernooi dit seizoen, we hopen op droog weer anders hebben we een alternatief dus ook bij regen mag je komen. Hieronder de aanvangstijden, het volledige schema hangt op het prikbord bij de Kantine. Na de prijsuitreiking eten we gezamenlijk een kleinigheid in de kantine. De foto's van de jeugdclubkampioenschap en kampweekend zijn heel leuk geworden en kunnen op het afeiuitingstoemooi bekeken en besteld worden, ze kosten fl. 1,25 per stuk gnaflJQ3Q£al betalen 1e wedstrijd aanvang 10.00 uur. Selay Kakar, Rinske van Hees, Rian Litjens, Fieke Koopmans, Mark Romme, Stijn van Asten, Susan Beijers, Loes Claessens 10.40 uur: Frank Spreeuwen berg, Stan van Dijck, Roy Claassen, Mark v.Neerven, Ilse Litjens, Linda Bouwman. Jeroen Craenmehr, Teun de Wit, Rik Litjens, Erik Mennen, Aian Goulding. Prijsurtreikingt 13.00 en daarna eten. 1e wedstrijd aanvang 13.30 uur: Koen Bouwman, Roel Claessens, Juul Hendriks, Menno Heetkamp, Jeroen Gammers, René Jaspers, Jelte van Hees, Jeroen Sanders, Ronny Holthuysen, Inge v.d. Pas, Lennie v.Asten 14J0 uur: Moniek Claassen, Marian Claessens, Marian v.d.Zanden, Sandra Claessens, Tom Koopmans, Freek Crienen, Thijs Vogels, Hans Spreeuwenberg, Marton van Dijck, Anouk Ewals, Tineke Vergeldt, Judith Bouwman, 14 50 uur Willem Claessens, Martijn Claessens, Dirk Jaspers, Martien Pouwets, Renate Peeters, Marteen Vergeld Karin v.Neerven, Lindsey Pouwets, Luc Reintjes, Willem Verheijen, Henry v.Neerven, Gijs Crienen Prijsuitreiking 17.30 uur en daarna eten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 9