P#RKHOF* Expeditie medewerker <m/v) Tennis Vereniging Vsselsteyn SENIOREN Baanoriderhoud zaterdag 18 september van 8.30 tot 9.30 uur: Paul Koonings, Hans Kreyfelt en Marcel Hellegers (baancommissielid). Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Clubkampioenschappen De Clubkampioenschappen zijn in volle gang. Komend weekend zullen hoofdzakelijk dubbelpartijen worden gespeeld, die vaak erg aantrekkelijk zijn om naar te kijken. Gezien het grote aantal deelnemers, ruim 140 en derhalve een zeergroot aantal wedstrijden, bijna 200, is er deze 2 weken enorm veel bedrijvigheid op en rondom de tennisbanen. Heb je dus zin en een mooie pot tennis, ga gewoon een keer kijken, je bent altijd welkom. Introducee Toernooi Zondag 26 september wordt het Introducee Toernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven als mixdubbel met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om zelf een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkaarten bedragen f 2,50 per persoon. De inschrijving sluit op 12 september a.s.. Uitwisseling LVH Zondag 3 oktober wordt in Ysselsteyn de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging Leunen/Veulen/Heide. Dit toernooi heeft intussen een vaste plaats gekregen op beide agenda's. Je kunt je voor dit gezelligheidstoernooi inschrijven middels de inschrijkaarten in de kantine. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. De inschrijving sluit op 19 september IUNIOREN Kampweekend Ysselsteyn 1999 Het kampweekend werd gehouden op het terrein van het Duitse Kerkhof. Huisjes met de namen van werelddelen zoals Europa, Azië, Australië, Afrika enz. werden gebruikt om te slapen. Er werden spellen gedaan zoals beachvolleybal, penalty schieten, jeu de boules, badminton, tafeltennis en een speurtocht. Er werd een eikelbaan gemaakt en anderen werden half begraven onder het zand. Natuurlijk was er na elke maaltijd CORVEE. 's Avonds was er een kampvuur, een barbecue en er werd zoals bij elk kamp veel gelachen en gezongen! Dus hebben sommige kinderen bijna niet geslapen. We hadden superwarm weer dus het kon gewoon niet stuk. Jeugd en comitéleden fijn dat jullie er iets moois van gemaakt hebben, het was schitterend!! Ook Tarcicia bedankt voor je goede zorgen. José Vers vlees van de boerenhof Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-varkensslachterij en een vers- vleesgrossier. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje*' keten. We leveren vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers vleeswarenbedrijven, grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 70 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en informele werksfeer. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zijn we op zoek naar een: Schrijf jouw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V.Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v. Paul Dielen of neem contact op met Porkhof (0478-541818) en vraag naar Paul Dielen (GSM 06-53692236) of John Houben (GSM 06-53211206).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7