ZOÜ1G12- iSEFf wm "Dankzij onze rechtsbijstandsverzekering hoefden we dat niet te pikken." Rabobank Zevenrode Wij zijn op zoek naar: MEDEWERKER op champignonkwekerij met interresse en motivatie technische instelling ervaring of opleiding tot Wij bieden: Modern bedrijf Goede werkomstandigheden Zelfstandig werken Vast dienst verband Ook is er nog plaats voor PARTIME OOGSTHULP op maandag U belangstelling gewekt? Bel 0478-541372 B.g.g. fax 0478-542048 V.O.F. van Wijlick Ysselsteyn Op zondag, 12 september a.s. organiseert de V.Z.O. Heide, Leunen, Merselo, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn weer haar jaarlijkse fietstocht. De rustplaats is tussen Merselo en Overloon, bij de koikarper kwekerij, waar men even kan uitrusten, rondkijken, en waar men een consumptie aangeboden krijgt. Gestart kan worden tussen 11.00u en 14.00u. bij Herberg de Peel in Ysselsteyn, of bij Café d'n Tommes in Merselo, of bij Stomerij Rutten in Heide. De startplaats is tevens finishplaats. Het is een recreatieve fietstocht, waarbij ook enkele vragen beantwoord kunnen worden, kortom een leuk uitstapje voor het hele gezin. De tocht is ongeveer 35 km lang. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 5,00 (kinderen tot 12 jaar fl. 2,50) en de opbrengst is dit jaar bestemd voor de peuterspeelzalen in onze dorpen. We hopen, dat het zondag lekker fietsweer zal zijn, zodat velen kunnen genieten van deze mooie fietstocht. De rechtsbijstandverzekering van Interpolis biedt u hulp bij juridische problemen. Bij schade en conflicten, maar ook als u bij officiële instanties uw gelijk zoekt. In zulke gevallen gaan juridische deskundigen voor u aan de slag. Deze verzekering is onderdeel van de Alles in één Polis. Dat betekent profiteren van aantrekkelijke premiekortingen. Meer weten? Neem gerust contact met ons op. Dan is alles snel geregeld! Dc Alles in één Polis gemakkelijk en voordelig geregeld. Tel(0478)- 530 300 of E-mail:rabobank.zevenrode@trefnl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 10