Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 40, 6 augustus 1999 O MsïiïfujTti,h?M Van Lovinckplein 8: Een patiënt kreeg van zijn arts te horen dat hij nog maar kort te leven had "Nu wil ik van u horen wat mij te wachten staat na mijn dood," sprak de man. "Dat weet ik niet," antwoordde de arts, "daar heb ik niet voor gestudeerd; daarvoor moet u bij een ander zijn." De man liet zich door dit antwoord niet afschepen en zei "U staat bekend als een gelovig mens en u heeft mij niets anders te zeggen dan 'dat weet ik niet'?" De arts voelde zich nogal in verlegenheid gebracht. Plotseling klaarde zijn gezicht echter op en hij zei "Hoort u daar in de verte mijn hond blaffen? Ik kan u verzekeren dat hij nog nooit hier in mijn spreekkamer is geweest. Nu moet u goed opletten wat er gaat gebeurenHij liep naar de deur, deed hem open en riep zijn hond. Na een ogenblik kwam de hond kwispelstaartend binnen lopen. "Begrijpt u het?" vroeg de dokter. "Voor mij is sterven je begeven in een onbekende ruimte, waar je nog nooit geweest bent, maar waar je vol vertrouwen naar toe mag gaan op het moment dat de meester je roept." Intenties van 7 t/m 13 augustus 10.30 u Uitvaart en begrafenis van Aldegonda Verheijen-Versteegen. 19.00 u Harry Koonings; overl. ouders Arts-Gielen en overl. fam.; Jacqueline Bos-Janssen en Piet Kuypers. 10.00 u Truus van Schijndel Thijssen. 19.00 u jrd. overl. fam. Philipsen-Groetelaars; overl. fam. Hendriks-Bus; Maria Custers- Claassen; Thei Janssen. 19.00 u Gerardus v.d. Munckhof; Gerrit Flinsenberg; Rien Gommers (v.w.vrienden). 14.00 u Huwelijk Gerald Arts en Peggy Lemmens. Misdienaars: za 10.00 u Bram en Mark; za 19.00 u Daan en Maartje; zo 10.00 u Sandra en Marian; ma 19.00 u Gijs en Bram; wo 19.00 u Niels O. en Mark; vr 14.00 u Ronnie P. en Gijs. za 7 aug J, O 8aug 9 aug r-* wo 11 aug vr 13 aug Dat wij niet blijven staan bij wat ons doet lijden, maar net als de heilige Teresia Benedicta van het Kruis door dit lijden dichter naar U, de levende, toe mogen groeien. 9 Augustus is de eerste verjaardag van de heiligverklaring van de H. zuster Teresia Benedicta van het Kruis (Edith Stein, vanuit het Carmelitessenklooster te Echt L. overgebracht naar het concentratiekamp) Gaan trouwen: Gerald Arts en Peggy Lemmens Patrick Vergeldt en Marieke Oudenhoven ia r

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1