mffjm SENIOREN Baanondernoud zaterdag 12 juni van 8.30 tot 9.30 uur: Bert Claessens, Frans Claessens en Teng Janssen (baancommissielid). Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Open Dorpen Toernooi Komende week wordt het Open Dorpen Toernooi gespeeld. 45 Koppels hebben zien hiervoor aangemeld. Deze zullen gaan strijden om de mooie prijzen die ook dit jaar weer zijn Vcealctonn gesponsord door A&S Intersport in Venray. De poule-indelingen en wedstrijdschema s ïbbulo Itjyil hangen bij de baan. Ga zelf even kijken hoe laat je moet spelen. Afgelopen weekend is team 1B, bestaande uit Martien Wijnands (Capt), Annemie Wijnands, Wilbert van Dijck Frans van de Kerkhof en Willy van Dijck Kampioen geworden. Dit is ze gelukt door een overtuigende wedstrijd te spelen en uiteindelijk met 8 - 2 te winnen. Allen Proficiat!! Uitslagen: zaterdag 5 juni: Poule 1a T.V.America - T.V.Y. 7-3 Poule 1a TVY. - T.V.America 1 - 9 Poule 1b T.V.Y. - T.V. L.V.H. 8 - 2 KAMPIOEN!! Poule 1c T.V. Oostrum - T.V.Y. 6 - 4 zondag 6 juni: Poule 1d T.V. Merselo - T.V.Y. 6-4 Barbecue competitie spelers A.s. zaterdag is de barbecue voor alle KNLTB en Dorpen-competitie spelers die zich hiervoor neooen opgegeven. Dit begint om 20.00 uur en wordt gehouden bij de kantine. Venrav Open In het weekend van 20 t/m 22 augustus wordt voor de derde keer in successie het Venray open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tusen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is dit jaar in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken. Opnen klasse bij TC Rodhe, D1-klasse bij TVY en D2/E-klasse in Leunen. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bestaan in de D1 t/m D2/E-kiasse uit 4 dames en 4 heren terwijl in de open klasse 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen tot 20 juni ingeleverd worden in de brievenbus in de kantine. De technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix. team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar wist TVY 2 tweede plaatsen te behalen; dat resultaat willen we dit jaar graag verbeteren. Dus meld je aan. De inschrijving sluit op 20 juni a.s.l Clubkampioenschappen Jeuad en Mix Qn De inschrijftermijn voor de clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel is gesloten. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen vanaf midden volgende week bij de baan. JUNIOREN Clubkampioenschappen De inschrijftermijn voor de clubkampioenschappen is gesloten. De poule-indelingen en wedstrijdscnema s hangen vanaf midden volgende week bij de baan. Jeugddorpen competitie a.s. Vrijdag 11 juni spelen de D poule's beslissende wedstrijden. Het D2 team bestaande uit Dirk Japers, Sander Peeters, Martijn Claessens, Marleen Vergeldt en Karin van Neerven spelen in Ysselsteyn tegen Leunen om de 1e en 2e plaats. Team D1 bestaande uit Jhonny Peeters, Martien Pouwels, Willem Claessens, Tineke Vergeldt en Renate Peeters spelen in America om de 3e en 4e plaats. Kom je clubgenootjes aanmoedigen. De wedstrijden beginnen om 17.30 uur. De prijsuitreiking van alle teams van de Dorpencompetitie is verzet naar vrijdag 18 juni op het tennispark te Leunen. Er is een spellencircuit uitgezet, dus zorg dat je je racket en sportkleding meebrengt. Voor de B1 en B2 poules is de uitreiking geplant van 17.00 tot 18.00 uur, voor de C1 en C2 poules van 18.00 tot 19.00 uur en voor de D poule van 19.00 tot 20.00 uur Jeuadtennistoemooi Tennisvereniging "de Comert" uit Grubbenvorst organiseert een jeugdtoernooi van 26 juli t/m 31 juii. uit is voor alle KNLTB-leden t/m 16 jaar met D2/E en maximaal D1 sterkte. Je kunt je inschrijven voor jongens en meisjes enkel of dubbel. Inschrijfformulieren met nog meer informatie liggen in de kantine of vraag Jose. Maandagavond competitie Afgelopen maandag 7 juni is gedeeltelijk uitgevallen vanwege het slechte weer. De wedstrijden die nog niet gespeeld zijn worden verschoven naar maandag 8 juli. De tijden blijven hetzelfde zoals ze al gepland waren. Zomer Toernooi Merselo Zondag 10 juli spelen we het Zomer Toernooi in Merselo. Je kunt je opgeven met een partner of alleen, dan zoeken wij een partner voor jou erbij. Aanmelden kan tot en met 20 juni door het onderstaande strookje met f 2,50 (of f 5,- als ie je samen opgeeft) bij Tilla of José in de bus te stoppen. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep E 15-16 jaar Groep B beginners 9-10 jaar Groep D 13-14 jaar Groep F 17-18 jaar NAAM:ADRES:GROEP:. NAAM PARTNER:ADRES:GROEP: Ik doe me aan het Zomer Toernooi, f 2,50 (f 5,- met partner) doe ik samen met dit strookje in een envelop.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 6