Tennis Vereniging Ysselsteyn EPILEPTIE FONDS In de week van 31 mei tot en met 5 juni vindt de jaarlijkse collecte plaats voor het epileptie- fonds. Leden van tennisvereniging Ysselsteyn zullen deze collecte houden. Irene Peeters is coördinator van de collecte. Hopelijk zijn er dit jaar weer net zoveel gulle gevers als andere jaren, het geld is hard nodig! SENIOREN Baanonderhoud zaterdag 5 juni van 8.30 tot 9.30 uur: Herman van Ass, Albert van Asten en Fun Emonts (baancommissielid). Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. K.N.L.T.B. competitie Dit is alweer het laatste speelweekend van de KNLTB wedstrijden. Het zal bijzonder spannend worden want zaterdag kunnen het Mix 35+ team, het Heren 1 en het Heren 2 team allen KAMPIOEN worden. Dus alle supporters zijn van harte welkom bij deze spannende wedstrijden. Kom ze aanmoedigen!! Programma: vrijdag 28 mei: Aldenghoor - vijftig+team 10.00 uur zaterdag 29 mei: De Poelder 3 - Mix 35+ - Heren 1 - Aldenghoor 1 - Mix 18+ Velden 3 Neer 1 Heren 2 13.00 uur 13.00 uur 13.00 uur 13.00 uur zondag 30 mei: Lichtenberg 2 - Gelenberg 1 - Junioren 1 - Mix 1 Heren 1 Deurne 1 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur -Dorpencompetitie rogramma: zaterdag 29 mei: Poule 1a T.V.Y. - T.V. L.V.H. 18.00 uur Poule 1b T.V. L.V.H. 1 - T.V.Y. 18.00 uur Poule 1d T.V. America - T.V.Y. 18.00 uur zondag 30 mei: Poule 1b T.V. Vierlingsbeek T.V.Y. 09.00 uur Poule 1d T V.L.V.H. - T.V.Y. 13.30 uur Uitslagen: zaterdag 22 mei: Poule 1a T.V. Swolgen - T.V.Y. 9 - 1 Poule 1c T.V.Y. - T.V. Oostrum 4 - 6 Poule 1d T.V.Y. - T.C, OiCA 4 - 6 Open Dorpen Toernooi In de week van 14 t/m 20 juni wordt het zesde Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames en herendubbel in 2 sterktes. U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen. Het inschrijfgeld bedraagt f 7,50 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 30 mei of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Dus wees er snel bij. Clubkampioenschappen Mixdubbel De clubkampioenschappen Mixdubbel worden dit jaar l/oor het eerst tegelijk met de jeugd clubkampioen schappen gespeeld. Dit is van maandag 21 juni tot en met zondag 27 juni. Dit betekent dat in de middaguren en het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De Finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zaterdag en zondag. Voor de mix-kampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met -■'ondag 6 juni. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. vackettos Op verzoek van enkele leden starten we nu al met de rackettos. Dit is in ieder geval tot de vakantieperiode elke zondag van 19.30 tot 21.30 uur. De kantine zal dan ook geopend zijn. Alle leden kunnen hieraan meedoen. Pinkster Toernooi Afgelopen maandag 2e Pinksterdag speelden we het pinkstertoernooi. De 50 deelnemers hebben er weer een leuk toernooi van gemaakt. Ook de leden, die dit jaar zijn begonnen, hadden veel plezier. De poule-winnaars mochten na afloop een mooi prijsje mee naar huis nemen: Poule A Wim Verschuuren Poule B Riet Koopmans Poule C Wim de Wit Poule D Renate Marcellis Poule E Herman Jansen Poule F Marika Houben Poule G Poule H Poule I Poule J Poule K Poule L Alle prijswinnaars gefeliciteerd. Diegenen die bij de prijsuitreiking niet aanwezig konden zijn, Ria Jenneskens Wilbert van Dijck Tonny van Vegchel Theo Jenneskens José Jaspers Jan van Vegchel kunnen hun prijs afhalen bij Jan Ewals. JUNIOREN Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen voor de jeugd spelen we dit jaar in de week van 21 tot en met 27 juni. Dit wordt samen gehouden met de mix-clubkampioenschappen van de senioren. Kun je op een bepaalde tijd niet spelen geef dit dan door, dan houden we er rekening mee. Als je niet mee kunt doen moet je je even afmelden bij José (541428) of Tilla (541403). Dit kan tot 6 juni.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5