L.V.B. Kienen; Dinsdag 4 mei is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30 uur. Mevr. Van Dijck- Ewals zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Cursus Internet; In het kader van het internetproject "Boeren, burgers, buitenlui" is een internetcursus via kring Venray opgezet. De cursus bestaat uit twee dagdelen. Er is nog keuze uit de volgende cursusdagen, - woensdagavond 6 en 27 October van 19.00-22.00 uur - donderdagmiddag 7 en 28 October van 1.3.30-16.30 uur. De cursus wordt gegeven door mevr.T.Custers-Ermes en vindt plaats bij de Rabobank Wanssum. De kosten bedragen .25,= voor her cursusboek en 20,= p.p. bij 10 deelnemers. Opgave zo spoedig mogelijk bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Ook die leden die reeds doorgegeven hebben interesse te hebben, dienen zich definitief op te geven. Vol vol. Ziekenbezoek; In de maand mei zal mevr. Peeters-van Dijck, tel.541352, de leden in het ziekenhuis bezoeken. Kringbedevaart; Maandag 3 mei is de jaarlijkse kringbedevaart te Oostrum. De heilige mis begint om 19,30 uur en de zang wordt verzorgd door de afdeling Heide. Het thema is; Elkanders zorgen dragen. Leden die geen vervoer hebben kunnen dit doorgeven aan Gerry Vergeldt. Weerbaarheidstraining; De Volksuniversiteit Venray en de politie bieden een cursus weerbaarheid voor vrouwen aan. Omdat mensen zich steeds vaker bedreigd en onveilig voelen is m.n. de behoefte van vrouwen om zich weerbaarder op te stellen steeds groter. Vrouwen die zelfverzekerdheid uitstralen, worden minder snel het slachtoffer van geweld. Een cursus bestaat uit 6 lessen van 2 uur, waarbij er aandacht is voor houding, uitstraling, oogcontact en stemgebruik, je leert om in evenwicht en balans te blijven, om uit bepaalde grepen van een dader los te komen. Je leert om te gaan met de intuitie en krijgt tips voor veiligheid op straat en thuis. Kortom een zeer leerzame cursus. Het is de bedoeling in het najaar in Venray te starten. Er zijn geen kosten aan verbonden Het is mogelijk zich nu in te schrijven. Zodra er een datum bekend is krijgt u bericht van de V U. om u dan definitief aan te melden. Opgave tot 12 mei bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. FANFARE DE PEELKLANK Koninginnedag: Vrijdag 30 april, begeleiden wij de kinderen van de basisschool naar het sportpark voor de viering van Koninginnedag. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 8.30u. Bestuursvergadering A.s. maandag 3 mei is er om 22.00u een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Corveedienst Corveedienst voor de maand mei: Gerard en Petra Spreeuwenberg, Toon Tielen en Jacqueline van Asten. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdorkest We kunnen spreken van een geslaagd repetitie weekend. Tijdens het afsluitende concert was er veel publiek aanwezig. Dat was voor ons allemaal erg fijn. Helaas kunnen we 3 weken géén repetitie hebben. De eerst volgende repetitie vindt plaats in Ysselsteyn op 21 mei. De tijd is dan anders, nl. van 17.30 - 18.30u. K.B.0. Kienen: Woensdag 5 mei kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.30u. Volksdansen en Gym::Dinsdag 4 mei is er alleen volksdansen. De gym vervalt. Dinsdag 11 mei is er geen volksdansen en gym i.v.m. de bedevaart naar Kevelaer. Dinsdag 18 mei gaat alles weer gewoon door. Biljarten: Voor het Roelanzia biljarttoernooi worden op dinsdag 4 mei de halve finale partijen gespeeld tussen de poule winnaars! Aanvang 13.30u. Donderdag 6 mei de finale tussen de winnaar van poule's boven en winnaar poule's beneden. Hierna prijsuitreiking aanvang 14.00u. TOERCLUB YSSELSTEYN TOERCLUB Vrijdag 30 april Koninginnedag, Orjanetocht Horst 120 km. Start Cafe ■#lllllllii»0 de Beurs. Vertrek per auto om 8.00u bij Herberg de Peel. Zondag 2 mei Berg en Dal. Henk v.Ass heeft hier een tocht uitgezet ter voorbereiding van "Limburgs Mooiste". Vertrek 8.00u. *thöiieK€ On<3 van

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 4