Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 26, 30 april 1999 Van Lovinckplein 8: Gedachte bij de evangelielezing, Joh. 14, 1-12 Kun je mij zeggen, waar je thuis bent? Daar waar je geboren en getogen bent? Daar waar je familie en vrienden wonen? Daar waar je je geaccepteerd en geborgen voelt? Ons hele leven zijn wij op zoek naar ons huis. Naar de plek waar wij thuishoren waar we onszelf kunnen zijn. Daar waar wij echt thuis zijn, is de hemel. En God zal ons een tehuis schenken. Zo is de weg naar de hemel niet zwaar, omdat de hemel altijd daar is waar wij elkaar een tehuis bieden, zoals Jezus heeft gedaan. Intenties van 1 t/m 7 mei 1999: za 1 mei 19.00 u zo 2 mei 10.00 u ma 3 mei 19.00 u di 4 mei 19.00 u 5 mei 19.00 u vr 7 mei 14.00 u isdienaars: za 1.00 (Kinderkoor) jrd. Hendricus Hellegers en echtg.; Antoon Janssen, Frans Stiphout, Jeu Spreeuwenberg. (Gregoriaans) jrd. ouders Geurts-Peeters (P.Tulpstraat); jrd. ouders Tonnaer-Franssen; ouders Vollenberg-Aerts en Theo; Ties Peeters (buurt); Chris Hellegers. Drina van de Ven Dodenherdenking overl. ouders Philipsen-Cremers. Huwelijk van Pascal Swinkels en Sindy Arts. wo 19.00 u Rinske en Mark vr 14.00 u Ronny P. en Ronnie O Gaan trouwen: Pascal Swinkels (Oostrum) en Sindy Arts (Ysselsteyn) op 7 mei Ruud Kuenen (Leunen) en Angela Philipsen (Ysselsteyn) op 14 mei. Herdenking: Op 4 mei zal bij het monument voor de kerk de jaarlijkse dodenherdenking plaatsvinden. Het is zeer passend dat wij degenen die in die oorlogstijd gesneuveld of verongelukt zijn met eerbied gedenken. Efteling: Op 6 mei zullen de misdienaars en het kinderkoor hun jaarlijkse uitstapje maken. Met him hopen we op mooi weer en een fijne dag! Handtekeningen: Dit weekend liggen er achter in de kerk formulieren, waarop u uw handtekening kunt zetten om een verzoek tot vermindering van de schuldenlast van arme landen te ondersteunen. Het Dak: Op veler verzoek geven wij hier nogmaals het banknummer voor het herstel van het dak van de pastorie. Bedrijven en particulieren kunnen hierop hun bijdrage storten. Bij voorbaat reeds hartelijks dank! rek. nr. 12.81.91.325 tn.v. Giften Dakrenovatie WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1