"Meer weten over: hypotheken, financiële planning en beleggen?" Zaterdaghulp Rabobank Zeven rode en Venroy- Oostrum Rabobank Zevenrode Venray-Oostrum Financiële planning wordt steeds belangrijker in ieders leven. De overheid trekt zich meer en meer terug en we zullen onze wensen en onze plannen voor later zelf moeten realiseren. Met een doordacht financieel plan, waar een huis vaak een belangrijk onderdeel van is. Ook sparen en beleggen hebben een voorname plaats in het financieel plan. Laat u zich daarom uitgebreid en deskundig informeren over hypotheken, financiële planning en beleggen. Dat kan op onze infodag over wonen, vermogen en genieten op zaterdag 24 april aanstaande. Onze adviseurs nemen uitgebreid de tijd om uw wensen en plannen te bekijken en vragen van uw kant te beantwoorden. Bezoek onze infodag op zaterdag 24 april van 10.00 tot 1600 uur in partycentrum De Witte Hoeve te Ven ray. tel. (0478) 530 300 tel.(0478)530216 Ven vlees van de boerenhof Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-varkensslachterij en een vers- vleesgrossier. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje*' keten. Onder de handelsnaam Dielen Vlees leveren we vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers en vleeswarenbedrijven. De handelsnaam Porkhof hanteren we bij grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 65 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en informele werksfeer. In verband met de uitbreiding van onze aktiviteiten zijn we op zoek naar (m/v) Schrijf jouw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v, John Houben of neem contact op met Porkhof (0478-541818) en vraag naar John Houben (GSM 06-53211206).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 13