Ysselsteyns aaen/ Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 22, 2 april 1999 Van Lovinckplein 8: PASEN! Maria herkent hem niet. Niet aan zijn contouren, niet aan zijn uiterlijk, niet aan zijn lichaam. En dat, terwijl zij hem toch zo goed gekend had en zeer vertrouwd met hem was omgegaan Ze herkent hem pas als hij haar naam uitspreekt. Het zijn de liefde en waardering in zijn stem, die in haar nog onverstoorbaar leven Het is ook de verbondenheid door liefde en waardering die niet sterven kan, wat er ook gebeurt. Alles wat wij in andere mensen investeren, in een waardevol en respectvol leven, zal niet sterven maar levend blijven en steeds weer verrijzen. Het zal voortleven in andere mensen, ook als wijzelf gestorven zijn. Wat wij geïnvesteerd hebben in onze kinderen aan liefde en zorgen, zal niet verloren gaan, ook als zij hun eigen wegen gaan. Liefde is sterker dan de dood. De liefde zal leven, wat er ook gebeurt Laat ons met deze wetenschap in het achterhoofd overal liefde en menselijkheid zaaien om de verrijzenis zelf te ervaren. Intenties van 3 t/m 9 april 1999: za 3 apr 21.00 u zo ma wo 4 apr 5 apr 7 apr Paaswake met kinderkoor. Tijdens deze dienst wordt het doopwater gewijd en wij ailen hernieuwen de beloften gedaan bij ons eigen doopsel. De intentie van de eucharistieviering is voor alle dopelingen van dit jaar in onze parochie, Melanie Vriens, Harry Koonings. HOOGFEEST VAN PASEN 9.30 u 11.00 u 10.00 u 19.00 ii vr 9 apr 16.30 u (Vivace) jrd. Albert Peeters en echtg., bijz. intentie en overl. fam. Mulders- Maessen, overl. fam. Hubers-Loonen; Anna Hendriks-Bus (v.w. oude buurt) (Enjoy Together) jrd. Wilhelmus Spreeuwenberg, Piet Stiphout. (Ouderenkoor) Jan Verstappen; Drina van de Ven, overl fam. Philipsen-Cremers; Gerrit Flinsenberg; Antoon Janssen; Mathieu Arts; bijz. intentie voor een zieke. dankzegging bij het 40-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar Arts-Jacobs. Misdienaars: za 21.00 u Maria en Sandra, Ronnie P. en Ronny O., zo 9.30 u Anneke en Rinske, Maartje en Rian, zo 11.00 u Ilaisa en Niels O., Niels R. en Tom; ma 10.00 u Paul en Gijs, wo 19.00 u Mark en Rob, vr 16.30 u Daan en Dennie. Gaan trouwen: Pieter Manders (Zeilberg) en Marion Michels (Ysselsteyn) Als alles goed gaat, zijn we op de pastorie vanaf dinsdag dakloos, maar gelukkig nog niet ontheemd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1