L.V.B. Kienen; Dinsdag 9 maart is er weer kienen in Forest, aanvang 19.30u. Mevr.Arts-Rögels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Ziekenbezoek; In de maand maart zal Mevr.v.Soest-Moors, tel.541697, de leden in het ziekenhuis bezoeken. Culturele kringavond; Maandag 15 maart is de culturele kringavond in de schouwburg te Venray. We beginnen om 19.30u met het welkomswoord door de kringvoorzitster, aansluitend een inleiding op het thema; Wat doet reclame jou? door dhr van Wee uit Oostrum. Hierna de eenakter "De woesteling" door toneelver. Poespas uit Hegelsom. Na de pauze het mandoline—orkest Rosa Musica uit Lottum. Als afsluiting de eenakter "Het ondeugende schoenlappersvrouwtje". Het programma tevens entreebewijs is tot 12 maart verkrijgbaar voor 10,bij de bestuurs leden. Paasdecoraties maken; Dinsdag 23 maart kunnen we bij "Jacqueline" in Merselo een paasdecoratie maken. De kosten zijn 15,p.p. exclusief materiaalkosten (deze bedragen ong. 20, Wat we gaan maken is een verrassing. Opgave t/m 9 maart bij Gonny Bouwman, tel. 541321. BASISSCHOOL - OUDERRAAD Opgave kleuters. We delen nu reeds mede dat er maandag 22 maart van 15.45 uur tot 16.15 uur is in het speellokaal gelegenheid is tot het opgeven van kleuters, die 4 jaar worden tussen 1 aug 1999 en 1 aug 2000. Nadere mededelingen volgen te zijner tijd. De betreffende ouders ontvangen hierover ook een bericht van de gemeente. Maandag 14 juni zal er een informatieavond gehouden worden voor die ouders, waarvan het oudste kind voor het eerst de school gaat bezoeken; voor alle duidelijkheid, dit geldt natuurlijk ook indien het oudste kind in de loop van het schooljaar instroomt. Groep 3. Vandaag (donderdag 4 maart) krijgen de leerlingen van groep 3 hun eerste rapportboekje mee naar huis. Kindervakantiewerk. Dit jaar zal het Kindervakantiewerk gehouden worden van 12 t/m 16 juli. Alle schoolgaande kinderen in de gemeente Venray van de groepen 3 t/m 7 kunnen hieraan deelnemen. Vanuit het organiserend comité is gevraagd ouders op te roepen voor leiding/hulp tijdens die week. FANFARE DE PEELKLANK Partijrepetitie: A.s. maandag 8 maart is er om 19.15u een partijrepetitie voor de hoorns. Optredens: Op vrijdag 4 juni zal de fanfare deelnemen aan een Zomeravondconcert, dat wordt gegorganiseerd in verband met het eeuwfeest van de Rabobank Venray-Oostrum. De voorlopige indeling van de fanfare tijdens het Peeltoernooi is op zondag 27 juni om 17.50u. Indeling drumband is nog niet bekend. A.s. zondag 7 maart neemt Peter Lemmens deel aan het prinses Christinaconcours in Den Bosch. Wij wensen hem veel succes! Oud ijzer: De contactpersoon m.b.t. het inleveren van oud ijzer is gewijzigd. Voortaan kunt u hiervoor terecht bij Leo van Soest, tel. 541871. De oud-ijzer-container is geplaatst op het terrein van aannemersbedrijf M.Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Afscheid H.van Otterdijk: Op vrijdag 12 maart nemen we officieel afscheid van Harrie van Otterdijk, die 10 jaar als instructeur voor onze drumband heeft gestaan. Hij zal die avond de dirigeerstok overdragen aan zijn opvolger Hans van Leuven. Aanvang 21.00u. Jeugdorkest: In de maand maart repeteren we weer in Ysselsteyn. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Deze maand helpen Marlies, Wouter en Evita mee om de stoelen klaar te zetten. Op 11 april doen we als jeugdorkest mee aan het onderling solistenconcours. De exacte tijd is nog niet bekend. Weet je nog? Het weekend zal gehouden worden op 24-25 april. Hou deze datum vrij! TOERCLUB MnnxammmcFo Zondag 7 maart Opening toerseizoen 1999. Eric Willemse zorgt traditioneel voor de eerste tocht van 50 km. Vertrek 10.00u bij Herberg de Peel. Zorg dat je er vanaf het begin bij bent i.v.m. een goede km opbouw. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING De jaarvergadering van de onderlinge paardenverzekering is op woensdag 10 maart om 8.30u in de Gelderkoel te Heide. Wij hopen dat er vele leden op deze vergadering aanwezig zullen zDn* De schatters. V5SE15TEVW

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 4