Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 10,8 januari 1999 ■j i/ji?. Van Lovinckplein 8: De weg van God leidt van beneden naar boven, Jezus laat zich onderdompelen door de man, die zichzelf niet waardig acht de riem van Zijn sandaal los te maken. Hij komt niet op het idee, dat hij dat in zijn positie ook niet hoeft. Boven iedere vorm van verkondiging staat de onderdompeling in de vreugde en het leed van deze wereld, in het dagelijks leven van de mensen, voor wie hij gezonden is. Wij moeten voorzichtig zijn, bij de keuze van onze 'goden' onze voorbeelden en idolen. Zij, die niet bereid zijn aan ons dagelijks leven te participeren, zich er niet in willen laten onderdompelen, maar liever van bovenaf op ons neerkijken, moeten ons verdacht voorkomen. Wie van bovenaf of van buitenaf passief de waarheid verkondigt volgt niet de weg van God. Ook wij zelf kunnen alleen maar geloofwaardig optreden als wij God's weg van beneden naar boven afleggen. Als wij met mensen samenleven en hun zorgen, vreugde, leed en geluk over ons heen laten komen. Intenties van 9 t/m 15 januari 1999: za 9 jan 19.00 u (Volkszang) overl. ouders Kuunders-van Dijck en zn Frans; overl. fam van Soest-Claassen; jrd. Mien Swinkels-Jeuken. zo 10 jan 10.00 u jrd. echtg. Martinus Janssen en Maria Droesen en Thei Janssen; Albertus Fleurkens en Elisabeth Claessens, jrd. Petronella Verlinden-Vollenberg zang Ria Linders Deters ma 11 jan 19.00 u overl. fam Wilmsen-Verheijen.- 13 jan 19.00 u jrd. Petrus Mulders en Maria Thissen; fam. Janssen-Thielen. vr 15 jan 19.00 u overl. fam van Dijck-Driessen, Jozef Linders. Misdienaars: za 19.00 u Bram en Dennie, zo 10.00 u Marian en Sandra, Dirk en Tom; ma 19.00 u Ronnie P. en Ronny O.; wo 19.00 u Maartje en Rinske, vr 19.00 u Daan en Mark. Op 1 januari was de stand van de kerkbijdrage 81.620,—. Dat is 4!4 meer dan de totale bijdrage over 1997. Ondanks de zorgelijke tijden, vooral voor de varkenshouders, mag uit dit resultaat blijken dat de Ysselsteynse gemeenschap de kerk toch graag in haar midden ziet. Aan alle gevers onze welgemeende dank! Degenen, die het vergeten waren en alsnog mee willen doen, hebben nog de gelegenheid tot 15 januari, want dan zal het boekjaar 1998 afgesloten worden. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1