t t,°*-?»sra»A Mededeling Dorpsraad: Vacature dorpsraad Doordat Petra Stevens te kennen heeft gegeven te stoppen met haar functie als penningmeester/notuliste zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat /kandidate voor deze functie. Voor meer informatie en of schriftelijke kandidaatstelling bij de voorzitter van de dorpsraad: Dhr. S. Nijssen Puttenweg 56 tel 541571 of bij het secretariaat: Litsenbergweg 13. Kandidaatstelling graag voor 10 dec. aanstaande. Dorpsraad Ysselsteyn Secr. J v/d Pas K.B.O. St.Nicolaasavond: Zoals vorige week al aangekondigd is onze St.Nicolaasavond ond "O op woensdag 2 dec. in gemeenschapshuis Smelehof, deze avond wordt ons mede Quderen aangeboden door Rabobank Zevenrode bij gelegenheid van het 100 jarig jubileum van de Rabobank organisatie. Hierbij willen wij al onze leden, maar ook alle 60+ uit Ysselsteyn en Vredepeel die geen lid zyn uitnodigen. Het programma zal er alsvolgt uitzien: 17.00u H.Mis in parochiekerk Yssletsyen. 18.00u Uitgebreide koffiemaaltijd. 19.00u Opening van de avond door voorz. K.B.O. woordje namens Rabobank Zevenrode. Na een stukje muziek en zang zal ons aller bekende "Gruunvoer" uit Ysselsteyn en de Buut- reedner v.Helden uit Melderslo optreden. Er tussendoor zal ons eigen "Peeltrio" "Smelebrothers" en koor met muziek en zang het programma opvullen. Wij hopen rond 22.30u te sluiten. Aangezien het voor de koffiemaaltijd nodig is te weten hoeveel gasten er komen, zouden wij u willen vragen, om u even op te geven als u aan onze uitnodiging gehoor geeft. Een telefoontje naar H.FLeurkens Locinckplein 10b 541203 is vol doende, graag voor 1 dec. a.s. Als KBO Ysselsteyn-Vredepeel en Rabo Bank Zevenrode wensen wij u allen een fijne avond toe. FANFARE DE PEELKLANK Corveedienst voor de maand december: Jean Deters, Piet Deters, Stan Ceilings en Jose Geurts. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Bestuursvergadering A.s. maandag 30 november is er om 22.00u een bestuursvergadering na afloop vari de repetitie van de fanfare. UITREIKING HAFA-DIPLOMA De volgende leden van Fanfare De Peelklank zijn in de afgelopen week geslaagd voor de Hafa-opleiding aan de mzuiekschool in Venray: Jessica Phlipsen (dipl. A bugel) Bram Scheepens (A trompet) Rian Alders(A hoorn) Ellen Berkers (A hoorn) en Marjolein Lemmens (D bugel). Allemaal van harte proficiat! De uitreiking van de diploma's zal plaatsvinden bij de aanvang van de repetitie van de fanfare op maandag 30 nov. om 19.30u. Fanfare De Peelklank nodigt ouders/'verzorgers en geslaagden van harte uit voor deze huid: ng. Tevens worden I.V.M.-LEERLINGEN met hun ouders uitgenodigd voor een nadere kennismaking met de fanfare. De dirigent zal het een en ander vertellen over de diverse instrumenten en hun bezetting in het korps. Een mooie gelegenheid om onze fanfare beter te leren kennen en eventueel een repetitieavond te kunnen meemaken. Je kunt je op deze avond via onze vereniging aanmelden voor een instrumentopleiding (Hafa-opleiding aan de muziekschool). Hopelyk mogen wij veel ouders/muziekleerlingen/toekomstige leerlingen op deze avond begroeten. DE PEELDANCERS Zondag 29 november groot GARDE- en SH0WDANS tournooi in de Houtwerf bij Roelanzia. Kom eens kijken naar deze leuke danssport. Het is de moeite V PEELDANCERS waard. Tot zondag! rsseisrrr* Tijden optreden De Peeldancers: Loesje Poels, Marleen Alders, Sandra Bouwman 10.15u Happy Stars 12.10u Tineke Camps 12.50u Showdans 14.00u Ramona Poels 15.40u Dancing Stars 16.25u r^LB.v. P.D.V. Ysselsteyn Denk aan de CC feestavond a.s. zaterdag 28 mov. in de feestzaal Roelanzia, aanvang om 20.00u gratis koffie met vlaai op het einde van de feestavond koud en warm buffet. %^Ot VSStLSTeVMXI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4