Blad Redaktie: Dorpsraad Buig op tijd, dan blijf je soepel Bond Zonder Naam Jrg 37, nr. 4, 27 november 1998 Van Lovinckplein 8: Intenties van 28 november tlm 4 december T998 za 28 nov 19.00 u zo 29 nov 10.00 u ma 30 nov 19.00 u 2 dec 17.00 u z—vr 4 dec 19.00 u We beginnen dit weekend weer met een nieuw 'kerkelijk jaar', d.w.z. een nieuwe cyclus waarin we de hoogtepunten uit het leven van Jezus weer aan ons laten voorbijtrekken. Dit betekent ook dat we hoogtepunten vieren van het heil dat ons aangeboden wordt. Telkens wordt ons op de eerste en de laatste zondagen gewezen op de eindtijd, de tijd waar we allen op voorbereid moeten zijn en die vroeg of laat voor ieder van ons komt. Zo verhaalt Jezus in het evangelie van deze zondag over de zondvloed. De zondvloed in de dagen van Noach trof de mensen onvoorbereid. Ze aten, dronken, trouwden en hadden niet in de gaten dat hun eentonige leven ten einde liep. Christus markeert het einde. Wij kunnen niet zeggen dat wij onwetend zijn zoals de mensen van toen, nietsvermoedend tot op de dag waarop Noach in de ark ging en alles al te laat was. Christus bereidt ons voor. Laten wij ons gereed houden. (Volkszang) jrd. Gerrit Peeters, Jozefien Sanders-van Otterdijk; mndd. Piet Swinkels; Ties Peeters; Rector Wijsman. (Vivace) Jan Lemmen; jrd. Simon Lemmens en Catharina Verstraaten. Intenties van de parochie, overl. fam. Vergeldt-Custers. Intenties van de parochie. Misdienaars: za 19.00 u Tom en Gijs; zo 10.00 u Dirk en Paul, Sandra en Marian, ma 19.00 u Maartje en Rob; wo 17.00 u Linda en Rian; vr 19.00 u Rinske en Niels v.O. Hallo beste kinderen! Op zaterdag 28 november is er weer Kinderwoorddienst. Dit weekend vieren we de eerste zondag van de Advent, de voorbereiding op het feest van Kerstmis. Daarover vertellen we jullie zaterdag. Je bent welkom, dus: graag tot dan! De leidsters. Doopgelegenheid Op zondag 20 december is er weer gelegenheid tot Dopen. Willen degenen die een dopeling hebben van tevoren even contact opnemen met de pastoor voor het maken van een afspraak. De volgende gelegenheid is weer op 17 januari 1999. O WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1