KK.B.O. Bond.» |fcOy}J Mantelzorg: Door de St.Thuiszorg Nrd Limburg, Het Groene Kruis Nrd Limburg, Q udcren De Praktische Thuishulp Nrd Limburg en Synthese, wordt op dinsdag 10 nov. in de "Witte Hoeve" Gasstraat 5 te Venray van 13.30 tot 18.30u de "Dag" van de Mantelzorgers georganiseerd. Deze dag wordt ook landelijk gehouden. De manifestatie is bedoeld voor mensen in Nrd Limburg die langdurig voor iemand uit de naaste omgeving zorgen, te waarderen en te erkennen, want zat zou een samenleving zijn zonder uw werk en inzet, in de zorg voor uw naaste. Vaak wordt deze zorgtaak vervuld naast andere bezigheden, voor een eigen gezin, werk of opleiding. Veel mantelzorgers komen weinig toe aan ontspan ning en een eigen leven. De organisatoren hebben een informatief en ontspannend programma in elkaar gezet, waar mantelzorgers wat aan kunnen hebben. Er is dus een informatiemarkt over alle mogelijke voorzieningen, 'n informatie brochure voor mantelzorgers wordt gepresen teerd. Er vindt een forumdiscussie plaats over de mantelzorg. U kunt een demonstratie mee maken van het bereiden van een koel-vers maaltijd, die ook gratis genuttigd kan worden, tussen tijds treden er artiesten op. Mocht u aan deze uitnodiging gehoor willen geven, en daar hopen wij op, maar mocht u belemmert zijn doordat u geen vervoer of geen vervangende hulp heeft voor uw mantelzorg, dan kunt u contact opnemen met Synthese tel. 583730 dan kunnen we een oplossing bedenken. De lokale omroep Venray en Horst verzorgen die middag een live radio programma vanuit de Witte Hoeve. Hopende dat veel mantelzorgers deze dag kunnen bijwonen. Kienen:, Woensdag 11 nov. kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.30u. BASISSCHOOL - OUDERRAAD H. Vormsel. Zaterdag 7 november (tijdens de avondmis om 19.00 uur) zullen de leerlingen van groep 8 door Vicaris H. van der Meer gevormd worden. Wat de praktische gang van zaken betreft het volgende: IEr zullen 6 banken (links en rechts) gereserveerd worden voor de ouders de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). 2. Andere gezins- of familieleden gelieven hierachter plaats te nemen. 3. Tekstboekjes van de viering zullen klaargelegd worden. 4. De zang zal verzorgd worden door het kinderkoor. 5. Tijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt, die naderhand vrijblijvend besteld kan worden. Evenals de groepsfoto, die na de viering gemaakt zal worden. Hesjes. Enkele jaren geleden is er een actie gevoerd vanuit Veilig Verkeer Nederland en gemeente Venray om de verkeersveiligheid te bevorderen. Tegen een gering bedrag konden door ouders reflecterende hesjes via de schooi besteld worden. We hebben nog een restant liggen. Voor f 5,~ kunt u een hesje kopen bij W. Verschuuren. Jubileumboek "25 jaar onderwijs in Ysselsteyn". Dit jubileumboek uitgegeven t.g.v, van de viering van "Basisschool St.-Oda 75 jaar" in 1997 is nog steeds tegen het geringe bedrag a f 10,-- te koop in de bedrijfsgoe- derenwinkel van de Boerenbond. Algemene ouderavond (vervolg). Het vervolg op de algemene ouderavond van 22 okt. j.l. over het thema "Verbale Agressie" zal in tegenstelling tot wat op die avond medegedeeld is wegens omstandigheden niet op een donderdag gehouden worden, maar op woensdag 18 november a.s.. We hopen dan uiteraard weer veel ouders te kunnen begroeten. Groep 1/2. Woensdag 11 november hebben de kleutergroepen vrij i.v.m. de "Regionale Onderbouw Dag Limburg". VOLLEYBALNIEUWS Uitslagen gespeelde wedstrijden Heren: 25-10 VC Dorp-VCY 1 3-1 15-8/15-5/10-15/15-12 25-10 VCY 2 - Velden 3 3-2 15-12/7-15/7-15/15-12/15-8 Wedstrijden voor komende week: Heren 8-11 VCY 1 - HVC 2 aanvang 10.30u tellen Riet H. 8-11 Aspargos 3 - VCY 2 vertrek 9.00u rijden Peter en Patrick Dames: 6-11 HVC 1 - VCY 1 vertrek 19.30u rijden Carla en Marian C 9-11 Tupos 5 - VCY 3 vertrek 18,45u rijden Lianne en Leonie 11-11 Meterik - VCY 2 vertrek 20.45u rijden Hanny en Marie-Louise Het trainen van maandag 9 nov. begint voor alle dames om 20.00u. Dit in verband met de uit-wedstryd van dames 3. Wij feliciteren Francis en Martien met de geboorte van hun zoon Rick op 30 oktober. ^«selsteï/^

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5