ITsselsfeyn s Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 52,31 oktober 1998 Van Lovinckplein 8: Het woord heilig komt van heel! Iemand die heilig is, is heel, geheeld, uitgegroeid tot volledigheid in de ogen van de mensen en van God'Daar zeggen wij van: dat is een fijne mens, daar kun je op bouwen en daar kun je van op aan! Dat is iemand die de verhouding tussen God en mens in de juiste proporties ziet. Zo zijn er veel mensen, en zo zijn er veel geweest Dat herdenken wij bij het feest van Allerheiligen! Op allerzielen herdenken wij onze dierbaren die ons zijn voorgegaan en nog op weg zijn naar God Wij begeleiden hen met ^p*ize gebeden Intenties van 31 oktober t/m 6 november: za 31 okt 19.00 u zo 1 nov 10.00 u ma wo vr 2 nov 4 nov 6 nov 15.00 u 19.00 u 19.00 u 19.00 u (Kinderwoorddienst) jrd Jan Swinkels, Piet Swinkels en Jeanne v.d.Berg-Swinkels; mndd. Piet Stiphout, Antoon Janssen; Piet Spreeuwenberg, Jozef Linders (vrienden Ronald) HOOGFEEST VAN ALLERHEILIGEN (Gregoriaans) Bert en Mie Janssen-Keysers; Gernt Flinsenberg; Wilhelmus Spreeuwenberg Plechtige herdenking van alle overledenen, die ons dierbaar zijn, in het bijzonder degenen die sinds 1 nov 1997 gestorven zijn. Met medewerking van de Fanfare brengen we een bezoek aan het Kerkhof en eren de gevallenen. We zullen alle graven zegenen. ALLERZIELEN, overl. fam Mulders-Maessen, Thei Janssen. Alle overledenen 01 de zieken van de parochie Misdienaars: za 19.00 u Dennie en Niels, zo 10.00 u Dirk, Martijn, Rudolf en Sjoerd; zo 15.00 u Tom 01 Bram, Maartje en Rinske; ma 19.00 u Daan en Paul; wo 19.00 u Linda en Ronny O., vr 19.00 u Anneke en Ronny P. Op zaterdag 31 oktober is er weer kinderwoorddienst Deze is bedoeld voor de kinder0i van groep 5 t/m 8 Van af januari zijn ook de kinderen van groep 4 hartelijk welkom. Carien Hagens-Wismans 01 Marleen Litjens-Drabbels hebben zich spontaan gemeld om bij deze diensten mee te werken. Ze zijn zeer welkom en we wensen hen veel succes. Alle kinderen, graag tot zaterdag! De werkgroep Kinderwoorddienst. Voor de leerlingen van groep 8 is dit de laatste week van voorbereiding op het Vormsel! De dag van het Vormsel valt samen het feest van de H Willibrord, patroon van heel Nederland, en met de veijaardag van de wijding van onze kerk! Collecte voor missiezondag heeft opgebracht 563,95. Hiervoor hartelijk dank! Per 1 november heeft de Bisschop eervol ontslag verleend aan de heer Johan Lemmens als kerkbestuurslid Wij zijn Johan zeer dankbaar voor alle diensten die hij gedurende negen jaar aan de kerkgemeenschap van Ysselsteyn verleende. Tegelijkertijd heeft de Bisschop de heer Louis Smits benoemd tot lid van het kerkbestuur Wij zijn Louis zeer dankbaar voor het feit dat hij deze taak op zich heeft willen nemen en wensen hem veel succes en Gods rijkste zegen in deze nieuwe taak! Mogen wij U herinneren aan de actie Kerkbalans? Aan deaenen die reeds hun bijdrage overmaakten: heel hartelijk dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1