Rabobank Zevenrode mededelingen Een schat van een buste J Rabobank Zevenrode 0478-530400 Toneelvereniging Crescendo presenteert Aanvang 20 00 uur Entree Schouwburg f. 10,00, Smelehof f. 7,50 Zondag 1 november Schouwburg Zondag 15 november Smelehof Maandag 16 november Smelehof Woensdag 9 december Arcen Rolverdeling Gerard Lenny, z'n dochter Opa Lien, de huishoudster Achmed, de klusjesman Clementine Hanekam Eugenie Marga Johan Geert Craenmehr Nancy Stevens Willy Janssen Peggy Mennen Noel Mie hels Astrid Mie hels Rian Spreeuwenberg Ans Phihpsen Henk Deters Regie Regieassistent Henk Stevens Jeu Marceilis Kaarten te verkrijgen bij Joke van Asten tel. 0478-541667 (te bereiken na 16.00 uur) of bij de Schouwburg Horti Fair Onder de naam Horti Fair' hebben begin november gelijktijdig twee vakbeurzen in de tuinbouw plaats de Internationale Tuinbouwvakbeurs NTV en de Internationale Blocmenvaktentoonstelling. De eerste wordt gehouden van 3 tot en met 6 november a s. in de Amsterdamse RAI en de tweede van 3 tot en tnet 7 november a.s. in de hallen van de Verenigde Bloemenveiling te Aalsmeer. Speciale pendelbussen vervoeren bezoekers tussen beide lokaties. De Rabobank geeft op beide beurzen acte de presence met een stand. In de RAI kunt u ons vinden in de Zuidhal (standnummer Z-224). in Aalsmeer staan wij op het Plaza Florista. Op dit plein zullen diverse presentaties plaatsvinden die zijn gericht op de bloemendetailhandel. Relaties van Rabobank Zevenrode die in een van beide branches actief zijn en die de beurzen willen bezoeken, kunnen voor kaartjes contact opnemen met hun relatiebeheerder. Rabobank Zevenrode wenst u in elk geval een lijn beursbezock.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 10