Ysselséeyms Nieuws. Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 48,2 oktober 1998 Van Lovinckplein 8: Er zijn mensen door wie ik mij niet graag laat helpen. Omdat ik dan het gevoel krijg dat ik dan voor altijd bij hen in het krijt sta en hen eeuwig dankbaar moet zijn. Misschien heeft Jezus ook zulke mensen gekend en voor hen de harde gelijkenis van de nutteloze slaaf verteld. iQjSsschien wilde hij daarmee voor altijd duidelijk maken, dat het er in het Rijk van God niet om gaat anderen te imponeren of iets te doen om erkenning, lof en dank te krijgen. Wie anderen dient om dank te krijgen, maakt zichzelf afhankelijk. Intenties van 3 t/m 9 oktober 1998: za 3 okt 10.30 u 19.00 u zo 4 okt 10.00 u ma 5 okt 19.00 u Uitvaartdienst van Thies Peeters, Heidsepeelweg jrd. Ouders Teunissen-Gerrits; jrd. Frans Bouwmeister; Petronella Janssen- Pouwels, pastoor van Uden. (Vivace) jrd. overl. fam. Janssen-Smeets; jrd. Gerardus van den Munckhof Thei Janssen. wo 7 okt 19.00 u Jeu Spreeuwenberg (verjaard Antoon Janssen. r 9 okt 19.00 u jrd Jac Claessens; jrd. Grad Fleurkens. Misdienaars: za 10.00 u Daan en Ronnie O., za 19.00 u Tom en Paul, zo 10.00 u Linda O en Bram, Marian en Sandra; ma 19.00 u Niels en Ronnie P.; wo 19.00 u Rinske en Maartje; vr 19.00 u Daan en Anneke. Gaan trouwen: John Michels (Ysselsteyn) en Mirjam Noijen (Oirlo) Robert van der Vrande (Beek en Donk) en Mariëlle van Lipzig (Ysselsteyn) Afgelopen weekend was er weer Kinderwoorddienst. Het thema was "hebben en delen'. Er waren weer veel kinderen aanwezig. Dat is heel fijn! In de komende weken is het weer wereld-missie-dag voor de kinderen. Op school wordt daar aandacht aan gegeven. Ik hoop, kinderen, dat jullie in staat zijn om ook op dat gebied een beetje te delen Oktober is de maand van de rozenkrans, 's Avonds voor de avondmis zal het rozenhoedje gebeden worden. Binnenkort zal ook weer de jaarlijkse actie "Kerkbalans" gehouden worden. U kunt daar alvast rekening mee houden. f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1