BASISSCHOOL-OUDERRAAD MR. Woensdag 30 september om 20.00 uur wordt de eerste vergadering van dit schooljaar gehouden. Deze vergadering is openbaar. Willen belangstellende ouders die deze vergadering willen bijwonen i.v.m. de bepaling van de locatieruimte zich melden bij de secr. Mw. H. Philipsen-Van Gassel (Tel.: 541798) vóór woensdag 30 september. Moedermorgens. Van 5 t/m 23 oktober worden de z.g. moedermorgens (i.p.v. de moeder mag uiteraard ook de vader komen) voor groep 1/2 gehouden. Een persoonlijke uitnodiging daartoe krijgen de kinderen binnenkort mee naar huis. Informatieavond groep 3. Maandag 12 oktober a.s. is er een informatieavond voor de ouders van de leerlingen van groep 3. Een uitnodiging daartoe krijgen de kinderen binnenkort mee naar huis. Informatieavond groep 8. Donderdag 19 november a.s. is er in gemeenschapshuis "Smelehof' om 19.30 uur (tot uiterlijk 21.00 uur) een informatieavond over de "Studiemogelijkheden na de basisschool Deze avond is bedoeld voor de leerlingen van groep 8 én hun ouders. Een uitnodiging daartoe krijgen de kinderen tezijner tijd mee naar huis. Algemene ouderavond. Zoals u reeds in de Schoolgids hebt kunnen lezen wordt donderdag 22 oktober de algemene ouderavond gehouden. Zoals te doen gebruikelijk hebben we daartoe een spreker uitgenodigd over een actueel onderwerp. Via de pers, TV en in de dagelijkse praktijk moeten we helaas constateren, dat geweld (lichamelijk, psychisch, verbaal) enorm toeneemt de laatste jaren. We hebben daarom deze keer gekozen voor het thema "Agressie, hoe kunnen we dit een halt toeroepen/verminderen". Geweld (lichamelijk, verbaal) komt ook veel voor in moeilijke opvoedingssituaties. We kunnen ons voorstellen dat als u dit leest bij u vragen opkomen. We kunnen ons ook voorstellen, dat u liever de vragen schriftelijk stelt. Wilt u in dat geval de vragen deponeren in de brievenbus bij W. Verschuuren, Lovinckplein 4 vóór donderdag 8 oktober; zulks i.v.m. de inhoudelijke voorbereiding van de spreekbeurt op donderdag 22 oktober. Verzoek. Bij het afhalen van kleuters door ouders en grootouders komt het steeds meer voor, dat men dan een hond meeneemt. Dit is geen enkel probleem,mits die betreffende ouders dan echter niet wachten bij de entreepoort, omdat veel kinderen begrijpelijkerwijs bang zijn van honden. St. Nicolaas. De Sint heeft laten weten, dat hij op zondag 22 november a.s. graag zijn intocht wil houden in Ysselsteyn en op vrijdag 4 december de peuterspeelzaal en de basisschool wil bezoeken. FANFARE DE PEELKLANK Mgr Ronckentoernooi: Afgelopen zondag 20 sept. hebben Marjolein en Peter Lemmens deelgenomen aan de finale van het Mgr.Ronckentoernooi in Munstergeleen. ~n de le afdeling behaalde Marjolein 104 punten en werd daarmee vierde. Peter behaalde in de 2e afdeling 108 punten, goed voor een tweede plaats. Door dit resultaat mag Peter in december deelnemen aan het FKM-landskampioenschap. Marjolein en Peter, proficiat! Repetitie fanfare I v m de voorbereidingen voor het gemeentetoernooi is er morgen, zaterdag 26 sept. en de vólgende week zaterdag 3 oktober een extra repetitie voor de fanfare van 17.30 tot 19.00u. A.s. maandag 28 sept. is er van 19.45 tot 21.15u een gezamenlijke repetitie. Aansluitend partijrepetitie voor tuba/bariton. Zondag^okt^ Fed.gem. toernooi in Oirlo. Optreden drumband 16.30u fanfare 17.10u Zaterdag 10 okt. Serenade L.Potten 25-jr zaakvoeder Boerenbond 18.45u Jeugdorkest In de maand oktober repeteren we weer in Merselo (vertrek 17.40u). Rijden op 2 okt.: Jessica Philipsen, Rian Alders. Op 24 oktober is er in Merselo een dag voor jeugdorkesten. Vier jeugdorkesten beginnen 's middags te oefenen. Later zal er een optreden plaats vinden met 1 groot jeugdorkest. Houdt deze datum vrij a.u.b. TOERCLUB Zondag 27 sept. vertrek 9.00u. Piet Verstappen zorgt voor een prachtige tocht van 80 km. TSSUJUVN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5