TVY. éiïsfAi '#RKHOF Oproepkracht (m/v) Onderhoudsman (m/v) SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Herman Jansen, Martien Janssen en Marcel Hellegers (baancommissielid). Zaterdag 26 september van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Uitwisseling L.V.H. Op zondag 4 oktober wordt in Leunen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging Leunen/Veulen/Heide. Inschrijven kan middels de inschrijfkaarten in de kantine. Er wordt gespeeld in poulevorm. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. De inschrijving sluit op Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen zijn in volle gang. Indien het weer een beetje meewerkt, worden komend weekend de finales gespeeld. Kom gerust een keer kijken, de toegang is gratis. JUNIOREN Introducé Toernooi Dit toernooi spelen we dit jaar op zondag 27 september. Je kunt je opgeven met een partner die niet bij de vereniging is en die graag eens met jou wil tennissen. Vul het opgavestrookje in en lever het in bij Tilla of José. Dit kan tot en met 20 september. De deelname is gratis. Naam.. Leeftijd Maandagavond competitie De wedstrijden van maandag 14 september zijn niet gespeeld. Deze worden verzet naar 28 september. De Istrijden van 21 september spelen we gewoon volgens het schema. Vers vlees van de boerenhof Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-varkensslachterij en een vers- vleesgrossier. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje®' keten. Onder de handelsnaam Dielen Vlees leveren we vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers en vleeswarenbedrijven. De handelsnaam Porkhof hanteren we bij grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 65 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en informele werksfeer. In verband met verdere uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Voor diverse werkzaamheden in de vleesbewerkingsafdeling Voor ondersteuning van de technische dienst Houbensteyn Porkhof B.V. vraagt: Houbensteyn Porkhof B.V. biedt: - flexibele instelling - een zelfstandige functie - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in deze functie? Schrijf uw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v. Paul Dielen of neem contact op met Paul Dielen tel. 0478-541818, GSM 06-53692236. www.tref nl/peel&maas/tvy 21 september. Partner. Leeftijd.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9