9 Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 21 sept 1998 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia". AGENDA. 1. Opening. 2.Verslag vergadering 17 aug. '98. 3.Ingekomen/uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5.Redaktie YNB. 6.Aanpassing Lovinckplein. 7.Viering millennium. 8.Voorbereiding agenda voor vergadering met verenigingsbesturen. 9.Verslag dorpsradenoverleg. 10. Rondvraag. 11.Sluiting. '«■Pira' Vacature dorpsraad. In verband met verhuizing van een dorpsraadslid is er een vacature ontstaan binnen de dorpsraad. Inwoners van Ysselsteyn, 18 jaar of ouder, bieden wij de gelegenheid zich kandidaat te stellen voor het lidmaatschap van de dorpsraad. Voor meer informatie en/of schriftelijke kandidaatstelling bij de voorzitter van de dorpsraad Dhr. S. Nijssen Puttenweg 56 tel 541571 of bij het sekretariaat: Litsen- bergweg 13. Kandidaatstelling is mogelijk tot uiterlijk 1 okt. a.s. Dorpsraad Ysselsteyn Sekr.: J v/d Pas Zondagsdi0nst hulsartsen Vrijdag 18 sept. heeft dkt van Loon avond- en nachtdienst tel. 588800 Zaterdag en zondag 19 en 20 sept. heeft dkt de Muinck-Keizer weekenddienst tel. 588800 K.B.O. Dementie: Op 29 sept. a.s. wordt er een thema-middag georganiseerd door de K.B.O. over "Dementie" in het algemeen en de ziekte van "Alzheimer" in het bijzonder. Inleidingen worden gehouden door Mevr,P.Broekman, geronto-psygoloog van het Riagg en door Mevr. M.aan den Boom van de Stichting Boncura. Forum voorzitter zal zijn Mevr. A.Gommans consulente K.B.O. Limburg. Vragen kunnen schrif.^- lijk gesteldt worden. Deze themamiddag is bestemd voor alle ouderen van 50 jaar en ouder, ook anderen zoals mantelzorgers zijn van harte welkom. Deze middag zal gehouden worden dinsdag 29 sept. van 14.00 tot 16.30u in "Wijkcentrum de Kiosk" Brukske 1 te Venray. Van niet K.B.O. leden wordt een bijdrage van 2,50 verwacht, leden is gratis, behalve consumptie's. L.V.B. Thema-avond; De thema-avond door de dietiste van het Groene Kruis is vandaag (donderdag 17 sept.) niet in het gemeenschapshuis maar bij Roelanzia (de Meel zolder). We beginnen om 20.00u. Oogstdankviering; Zondag 20 sept. is de oogstdankviering om 10.30u in de grote kerk te Venray. Kring Venray van de LLTB organiseert het geheel met m.m.v. de "Zangers van St.Frans". Het thema is; "Groei naar elkaar, durf te geloven". Kienen; Dinsdag 22 sept. is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.Ewals-Vergeldt zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. GEMENGD KOOR "VIVACE" Zondag 20 sept. is de Hoogmis voor onze oud-dirigent dhr.Gerrit Flinsenberg. Donderdag 24 sept. is de repetitie in de kerk. I.v.m. de jaarvergadering van Rabo- Zevenrode op donderdag 15 oktober is er geen repetitie. Deze is verschoven naar vrijdag 16 oktober in de kerk. Hou hier a.u.b. rekening mee K AlhoiICKC

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 2