Ysselséeyms Blad Redaktie: Dorpsraad OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!! Jrg 36, nr. 46,18 september 1998 Van Lovinckplein 8: Deze week is het de vredesweek. Vanwege de kerken wordt er bijzondere aandacht gevraagd voor de problemen rondom vrede in de wereld. Er is veel oorlog, maar om echte vrede te hebben moet niet alleen de oorlog weg, maar moeten we vooral vrede sluiten met de mensen rondom ons. Want evenals een betere wereld begint de vrede ook bij onszelf] Daarom is het goed dat we aandacht hebben voor de zwakkeren in onze maatschappij, bewondering voor mensen die vrijwillig zaken voor deze zwakkeren opknappen en daarmee de gemeenschap geld besparen. Belangrijk is ook aandacht voor mensen die misschien minder gemakkelijk met de maatschappelijke regels kunnen omgaan. Misintenties van 19 t/m 25 september 1998 za 19 sep 19.00 u overl. ouders Kuunders-van Dijck en zn Frans; mndd. Jeu Spreeuwenberg; jrd. Peter Joh. Philipsen en echtg.; Melanie Vriens (buurt). zo 20 sep 10.00 u (Vivace) Gerrit Flinsenberg (Vivace); Nel Linders-Winnen; jrd. Wiel Claessens. ma 21 sep 19.00 u overl. fam Hendriks-Fleurkens. wo 23 sep 19.00 u Piet Bus (v.w. een 75-jarige); voor vrede in de grote en kleine wereld, vr 25 sep 19.00 u jrd. Wim Jansen. Misdienaars: za 19.00 u Sandra en Marian; zo 10.00 u Paul en Anneke, Daan en Maartje; ma 19.00 u Ronnie P. en Ronny O.; wo 19.00 u Niels en Bram; vr 19.00 u Dennie en Tom Er is dringend behoefte aan nieuwe leden voor het kinderkoor. Omdat er dit jaar veel leden naar andere scholen gingen is er ineens een grote groep afgevallen, en dat mag toch niet betekenen dat zonder nieuwe leden het voortbestaan van het koor in gevaar komt. Ik zou heel dringend alle jongens en meisjes willen vragen om van hun stemmen in dienst te stellen van de gemeenschap en ons in de kerk mee te laten genieten van die mooie stemmen. Vergeet ook niet de goede muzikale vorming en vooral de stemvorming die je krijgt als je op jonge leeftijd bij een koor bent. Kinderen vanaf groep vijf zijn van harte welkom! Je kunt je opgeven bij meester Van de Kolk of bij de pastoor. Ook zouden wij graag enkele nieuwe misdienaars hebben. Jongens en meisjes vanaf groep vijf welkom! Je kunt je opgeven bij de pastoor.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1