Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 42,21 augustus 1998 o «r* Van Lovinckplein 8: Wie alles in de schoot geworpen krijgt, zal door velen benijd worden. Maar veel reden om trots te zijn op zichzelf, heeft hij echter niet. Hoe motiverend is het voor een beginnend sporter om door training en hard werken de koploper te verslaan! Veel goede elftallen hebben door een misplaatst superioriteitsgevoel van onderklassers verloren. Wie denkt dat hij zeker kan zijn van zijn plaats in het rijk Gods, zal haar verspelen. Wie altijd weer aan zichzelf blijft werken, niet lui achterover gaat liggen, tegenslagen doorstaat en zich er niet door laat ontmoedigen, zal rvaren dat wij met onze beperkte mogelijkheden iets in beweging kunnen zetten en het rijk Gods onder ons kunnen laten beginnen. Intenties van 22 t/m 28 augustus: za 22 aug 19.00 u mndd. Jeu Spreeuwenberg, jrd. Sef Bovee, Pastoor van Uden, Antoon Janssen (buurt). zo 23 aug 10.00 u (ouderenkoor) Wilhelmus Bollen en echtg.; ouders van Vegchel-Verheijen; ouders Lemmens-Poels, jrd. Coba Jenniskens-Poels; Jan Spreeuwenberg en overl. fam. ma 24 aug 19.00 u Voor de zieken en de intenties van de parochie. wo 26 aug 19.00 u jrd. Jozef Martens; Gerardus van den Munckhof en Wilhelmus Bollen en echtg, vr 28 aug 19.00 u jrd. overl. ouders van Soest-Swinkels en kinderen. Misdienaars: za 19.00 u Tom en Ronny O.; zo 10.00 u Marian en Sandra, ma 19.00 u Ronnie P en Niels; wo 19.00 u Anneke en Linda, vr 19.00 u Daan en Maartje Gaan trouwen: op 4 september: Rieny Steeghs en Rian Schepers in Ysselsteyn; op 11 september: Patrick Martens en Marly Houben in America. In het weekend van 29 en 30 augustus wordt de jaarlijkse collecte gehouden voor de MIVA (Missie Verkeersmiddelen Actie). Het aantal Nederlandse missionarissen neemt af, maar er zijn des te meer kerkwerkers uit de derde wereld die voor hun werk behoefte hebben aan vervoer. Dat vervoer is altijd aangepast vervoer: een fiets, brommer, motorfiets, auto, boot in een heel enkel geval een vliegtuig. MTVA zit met vele aanvragen en rekent op ons, want dat vervoer in de derde wereld is van wezenlijk belang voor het leven van de kerk. Wij kunnen daar de kerk in beweging houden! Zij rekenen op ons! Zij die dat weekend niet in de kerk komen kunnen hun bijdrage overmaken op giro 2950 t.n.v. MIVA Breda.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1