TVY SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Hay Claessens, Peter Claessens en Marcel Hellegers (baancommissielid). Zaterdag 8 augustus van 8.30 tot 9.30 uur. Kaptinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Thuisblijvers Toernooi Op zondag 23 augustus wordt het thuisblijvers toernooi georganiseerd voor die leden die niet op vakantie gaan of reeds terug zijn, of gewoon voor leden die graag een balletje willen slaan met anderen. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. De inschrijving sluit op 2 augustus. Clubkamoioenschaopen Van 6 t/m 20 september worden de clubkampioenschappen gespeeld, Alle seniorenleden de eerste twee van de jeugd kunnen zich opgeven voor zowel de enkelspelen als de dames- en herendubbel. Dit kan middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 10 augustus a.s.. Dus geef je snel op, Rackettos Vanavond donderdag 30 juli starten we weer met de rackettos. Dit is tijdens de vakantieperiode elke donderdag vanaf 20.00 uur. De kantine zal dan ook geopend zijn. Alle leden kunnen hieraan meedoen. 40+ Toernooi In het weekend van 17t/m 19 juli is het 40+ toernooi gespeeld. 21 dames en 20 heren hebben gestreden voor wat ze waard waren om de beide wissetbekers (beschikbaar gesteld door loonbedrijf Ewals) en dat was nog heel wat. Met name de partijen in de kwartfinales blonken ondanks de hoge temperaturen uit in inzet. Zelfs in de wedstrijd bij de heren om de derde en vierde plaats werd geen punt kado gedaan. De uitslagen: Dames: 1Liesbeth Altink 2. Annemie Wijnands 3. Annie Jansen 4. Gonny van Dijck Alle prijswinnaars gefeliciteerd!!! Heren 1Jan Altink 2. Wim de Wit 3. Kalle Voigt 4. Jan Jaspers _im Afgelopen zondag hebben wij onder een stralend zonnetje het Kind-ouder toernooi gespeeld we hadden 30 kaderen <fie met een van hun ouders of een geleende ouder met veel plezier 3 wedstrijden speelde, ook verschillende ouders die nog nooit hebben getennist hebben veel gelachen met de missers die ze maakten en ondervonden dat het beslist niet mee vfelomdebal goed over het net te speten, of waren soms de puntentelling weer kwijt, de uitslagen van de poule winnaars: Poule F: Martijn Claessens en Marcel Hellegers Poule G: Frank Spreeuwenberg en Herman Jansen Poule H: Hans Spreeuwenberg en Annie Jansen Poule J: Freek en Lente Crienen Poule K: Marleen en Jan Vergeldt Poule A: Menno en Math Heetkamp Poule B. Juul Hendriks en Diny Pouwels Poule C; Ellen en Johan Egelmeers Poule D: Maaike Beijers en Truus v.Vegchel Poule E: Anouk en Jan Ewals Na de vakantie op 7 september starten we weer met de maandagavondcompetitie, af- of aanmeldingen graag voor 31 augustus even door gegeven bij Tilla 541403 of José 541428, ook de nieuwe leden willen jullie ook even doorgeven als je hieraan mee wilt doen dan plannen wij jullie ook in, ook als je een bepaalde tijd oifil kunt laat dat even weten dan kunnen we er rekening mee houden in het schema. Als je geen gehoor krijgt bij ons schrijf dan een briefje en gooi het bij ons in de brievenbus, Veenmos 3 of Lit sen bergweg 26. We wensen iedereen een plezierige en zonnige vakantie toe en tot ziens op de tennisbaan. 2 Zaterdagmiddagen hebben we kunnen genieten hoe een enthousiast team van de KNLTB 70-80 kinderen bezig hebben gehouden om kennis te maken met de tennissport. Geconcentreerd werd geprobeerd om de bal in de hoepels te mikken zodat het presentje voor jou is, of in een wedstrijd je tegenstander te verslaan en om te kijken wie het hardst kon serveren. Het was een groots spektakel en iedereen kreeg een T-shirt en deed mee aan de loterij om een prachtig nieuw tennisracket te winnen, de 1 e zaterdag vos Mitou Heetkamp de gelukkige en de 2e zaterdag was Bas Claessens de winnaar. Ook de familie Linders nog van harte bedankt voor de gastvrijheid en het beschikbaar stelten van de parkeerplaats. Een leuk stuk over straattennis in Yssetsteyn stond in de Peel en Maas afgelopen week. Was je niet in de gelegenheid om te komen en wil je toch nog van de aanbieding van: voor Fl. 10,00 lidmaatschap voor het rest van het seizoen dan Iran dat nog wel. meld je dan aan bij Annie Jansen, Ringweg 1 tel. 541495 of bij José Jaspers Litsenbergweg 26 Tel. 541428, je mag dan zoveel gaan tennissen als je wil! en je mag aan de fnaandagavondcompitie en aan de toernooien die er nog zijn meedoen, dit aanbod geldt voor junioren die nog geen 17 jaar zijn. www.tref.nl/peelSmaasAvy

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5