SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Herman van Ass, Albert van Asten en Henk Drabbels (baancommissielid). Zaterdag 25 juli van 8.30 tot 9.30 uur. De week daarop: Bert Claessens, Frans Claessens en Fun Emonts (baancommissielid). Zaterdag 1 augustus van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Thuisblijvers Toernooi Op zondag 23 augustus wordt het thuisblijvers toernooi georganiseerd voor die leden die www.tref.ni/peei&maasAvy niet °P vakantie gaan of reeds terug zijn, of gewoon voor leden die graag een balletje willen slaan met anderen. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. De inschrijving sluit op 2 augustus. 40+ Toernooi Dit weekend spelen we het 40+ toernooi. De poule-indeling en wedstrijdschema hangen begin volgende week bij de baan. Ga, om teleurstellingen te voorkomen, zelf even kijken hoelaat je moet spelen. Dit toernooi, waaraan alle senioren leden kunnen meedoen die 40 jaar zijn of ouder, kan zich verheugen in een toenemende belangstelling zowel bij de dames als bij de heren. Door een gewijzigde opzet zal het dit jaar ook voor de minder sterke deelnemers een leuk en spannend toernooi worden. Alle deelnemers succes. Clubkampioenschappen Mix dubbel Afgelopen week zijn de clubkampioenschappen in de Mix klasse gespeeld. In totaal deden 25 koppels mee. Onder soms slechte weersomstandigheden wérden alle wedstrijden toch op tijd afgewerkt. Met name de finale afgelopen zondag was ondanks de regen van een zeer hoog gehalte en zeer spannend. Na 3 sets mochten de winnaars van vorig jaar de wisselbeker, geschonken door Herberg De Peel, in ontvangst nemen. De uitslagen: 1Jan Droesen en Annie Jansen 2. Henk Drabbels en Diane van Schijndel 3. Jan en Liesbeth Altink 4. Jan Ewals en Gonny van Dijck. Alle prijswinnaars gefeliciteerd!! JUNIOREN Ouders/kind toernooi: Dit toernooi spelen we op zondag 26 juli. Je kunt je samen met iemand opgeven, dit kan bv mama of papa zijn, maar het mag ook helemaal iemand anders zijn, 't maakt niet uit wie. Ze hoeven dus geen lid te zijn van T.V.Y.. Het opgeven kan t/m 19 juli bij José (541428) of Tilla (541403). Tenniskamp Blerick In de week van maandag 27 t/m vrijdag 31 juli organiseren verschillende trainers waaronder ook onze trainer Maarten Ousters in samenwerking met T C. Blerick een spetterend tenniskamp. Hieronder wordt verstaan een geheel verzorgd tenniskamp zonder overnachtingen. Op het programma staan: tennistrainingen, veel sport en spelactiviteiten o.a. zwemmen en naar de bioscoop en een uitje naar Taurus voor schitterende Laser Games. Wie: Alle jeugdleden van 6 t/m 14 jaar. Kosten: Fl 250,- p.p. dit is incl. lunch, fruit, frisdrank, hapjes en alle activiteiten. Voor elk kind meer per gezin fl 50,- korting p.p.. Kinderen uit Ysselsteyn e.o. krijgen f25,- p.p. korting i.v.m. reiskosten. Aanmelden: D.m.v, het inschrijfformulier in de kantine of bij Maarten. Vragen: Voor meer informatie vraag Maarten of José. Van 20 juli tot 10 augustus zijn wij wegens vakantie afwezig. In de eerste week van 20 juli t/m 24 juli zal dokter Verhaak, onze assistent in opleiding, onze spreekuren volledig overnemen. De laatste twee weken worden er in onze praktijk geen spreekuren gehouden en kunt u zich (indien nodig) via onze assistentes melden voor een afspraak met een van de doktoren te Venray. De assistentes zijn op de normale tijden aanwezig voor recepten, afspraken etc. Voor spoedgevallen buiten de normale openingstijden kunt u de boodschap op ons antwoordapparaat afluisteren of de weekenddienstregeling in de kranten aanhouden. Wij wensen ook u een prettige vakantie. Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 7