Nieuws Blad s Redaktie: Dorpsraad Jrg 36. nr. 35.3 juli 1998 \ffis -i lu, AGN tó h', w,,j/ Van Lovinckplein 8: In het evangelie zegt Jezus: 'Arbeiders zijn er weinig, vraag dus aan de Heer van de oogst om arbeiders.' Als we goed luisteren naar deze passage van het evangelie, dan horen we wat die arbeiders moeten doen: Die zeventig moeten vrede gaan brengen. Als ze een huis binnengaan moet het eerste woord zijn: 'Vrede aan dit as.' Ze moeten zieken genezen en ze moeten zorgen voor hun welzijn. Als je deze arbeiders alleen maar ziet als priesters, dominees en pastorale werkers, dan zijn er veel te weinig om al dit werk te doen. Maar zijn er wel te weinig? Ik dacht van niet, want we kunnen toch best met zijn allen, of we theologie hebben gestudeerd of niet, vrede brengen? Ontevredenheid te lijf gaan, de ziekte van onze tijd genezen? En is die ziekte niet almaar meer willen hebben, almaar meer willen genieten, ten koste van anderen en ten koste van jezelf. Toch zijn er arbeiders genoeg, mensen die vrede en tevredenheid kunnen brengen. Doe het dan! Bij uzelf en bij anderen Intenties van 4 t/m 10 juli 1998 za 19.00 u (Enjoy Together) overl. ouders Phiiipsen-Cremers; ouders Camps-Spreeuwenberg; jrd. Jack Buise. zo 10.00 u (Vivace) jrd. Henri van Lipzig, Catharina Geurts en Maria Wilmsen; Frans Bouwmeister en Theo. ma Geen dienst wo 19.00 u overl. fam. Bos-van den Heuvel en kinderen; voor de zieke pastoor van Uden. vr 19.00 u Leo Spreeuwenberg. Misdienaars: za 19.00 u Paul en Ronny O zo 10.00 u Jeroen en Bram, Daan en Maartje, wo 19.00 u Ronnie P. en Rinske, vr 19.00 u Anneke en Dennie P. Vanwege de kermis is er op maandagavond geen eucharistieviering. Er is enige tijd geleden na een dienst een gouden armbandje gevonden in de kerk. Inlichtingen hierover op de pastorie Ik wens u allen een plezierige kermis toe. Laten we er van genieten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1