TVY. SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Mart de Wit, Twan de Wit en Paul Litjens (baancommissielid). Zaterdag 4 juli van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent Club Kampioenschappen Mix Van woensdag 8 t/m zondag 12 juli spelen we de clubkampioenschappen in de mixklasse. Als U zich nog niet hebt opgegeven, omdat u geen partner hebt kunnen vinden, bel dan even naar Jan (541781) misschien kan deze u verder helpen. Wacht www.tref.ni/peei&maasAvy niet te lang, het aanbod is beperkt. 40+ Toernooi Van vrijdag 17 juli t/m zondag 19 juli spelen we het 40+ Toernooi. Hieraan kunnen alle senioren deelnemen, die 40 jaar of ouder zijn of dit jaar 40 worden. U kunt zich opgeven door het invullen van de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 28 juni a s Dorpencompetitie Uitslag: zaterdag 23 mei Poule 2 T.V.Y. 2 - Oi/Ca 1-9 Open Dorpen Toernooi Afgelopen week is het zesde open Dorpen Toernooi gespeeld. Ondanks het iets mindere weer in het begin van de week is het toernooi probleemloos verlopen en zijn de finalewedstrijden in het weekend zelfs onder zeer hoge temperaturen gespeeld. Er werd fel gestreden om de fraaie prijzen die door A&S Intersport beschikbaar waren gesteld, maar het plezier in de sport was voor de meeste deelnemers toch het belangrijkste. De uitslagen: Damesdubbel sterkte B: Herendubbel sterkte B: Damesdubbel sterkte A: Herendubbel sterkte A: 1 Riny Verlinden/ Rieky Cox 2 Els en Sharon Deenen 1 Jan Vergeldt/ Robert van Osch 2 Fons Emonts/ Herman van Ass 1 Liesbeth Altink/ Koos Hendriks 2 Anny van de Heuvel/ Regien Tijssen 1 Bart Poels/ Nico Jakobs 2 Jan Altink/ Patrick Hermsen Alle winnaaars van harte gefeliciteerd!!! T.V. Oirlo/Castenray T.V. Swolgen T.V. Ysselsteyn T.V. Ysselsteyn T.V. Ysselsteyn/ T.V. Merselo T.V. Merselo T.V. Ysselsteyn T.V. Ysselsteyn/ T.V. Merselo JUNIOREN Jeuadclubkampioenschappen 1998 De clubkampioenschappen zijn in volle gang. Er zijn al heel wat wedstrijden gespeeld en langzaam begint duidelijk te worden wie er nog in de race zijn om clubkampioen 1998 te kunnen worden. Zaterdagmiddag om 13.00 uur beginnen de halve finales en aansluitend spelen we de finale. Na afloop hiervan is direct de prijsuitreiking, het is de bedoeling dat iedereen die mee heeft gedaan bij deze prijsuitreiking aanwezig is. Jullie krijgen allemaal ook nog een leuke attentie!! Dus kom ook als je kunt je clubgenootjes bij deze laatste spannende wedstrijden aanmoedigen. 13e DORPS-VOLLEYBflL TDERNOOI ZATERDAG 11 JULI 199B" Op zaterdag 11 juli a.s. organiseren wij voor de 13e keer het Dorps-volleyba1 toernooi". Vrienden-clubs, Bedrijven, Verenigingen, Families enz. nodigen wij weer ook dit jaar weer uit om zich voor dit toernooi op te geven. Er zal kunnen worden gespeeld in 2 verschillende klassen t.w.; Dames-klasse en Mix-klasse (Hierin spelen minimaal 2 dames). Het is voortaan ook mogelijk met buitendorpse teams deel te nemen aan ons toernooi. Opgeven kan geschieden bij: Geert Craenmehr, Grauwveen 7 of Dien Vogels Moerslag 16. Inschrijven kan d.m.v. onderstaand formulier in te vullen en vóór 1 juli in te leveren. Het inschrijfgeld bedraagt ook dit jaar weer f 30,per team. Team-naam; schrijft in voor de; DAMES-klasse MIX-klasse Contactpersoon is; Tel; omcircelen. ■a***#***********#********************************#*********** Voor meer informatie kan men terecht bij Dien, Tel 541409 Geert, Tel. 541452. of bij een van onze volleybal-leden. it*********##*************************************************

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5