Ysselsfeyns Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 34, 26 juni 1998 Van Lovinckplein 8: n Evenals vorige zondag is deze zondag het thema: "Jezus navolgen. "Ik zou best willen, maar gezien de omstandigheden kan ik toch beter... of misschien toch maar helemaal me Het is goed om op tijd zijn vragen en twijfels te hebben. Maar eens moet er een beslissing worden genomem Wie wel de hand aan de ploeg slaat, maar toch niet met ploegen begint, omdat hjj de tijd er nog met rijp voor acht, zal nooit meer ontdekken wanneer de tijd rijp is. Als wij ons laten grijpen door het Rijk van God, worden wii gegrepen als door een visioen waarvoor wij alles aan de kant willen zetten^ Wij moeten constant werken aan een betere wereld, ons laten aansteken door het boeiende van het Rijk Gods, dat al midden onder ons begonnen is. Anders zullen wij ons leven lang alleen maar klagen over de omstandigheden, die niet zijn zoals wij vinden dat ze zouden moeten zijn. Intenties van 27 juni t/m 3 juli: za 27 juni 19.00 u (Volkszang Kinderwoorddienst) mndd. Piet Stiphout; mndd. Piet Swinkels, mndd Annie Cleven-van Dijck, mndd. Nella Pouwels-Voesten, mndd. Jeu Denkx; Truus van Schijndel-Thijssen. zo 28 juni 10.00 u (Ouderenkoor) jrd. Petrus van Well en overl. fam., overl. leden en donateurs v.d. Vriendenkring Fanfare "Peelklank'Jep Hendrix. 19.00 u Feest van Petrus en Paulus: voor zieke pastoor van Uden 19.00 u Gil Trommelen en overl. fam.; uit dankbaarheid fam. Geurts-Peeters. 14.00 u Huwelijk Twan de Wit en Ingrid van Kempen. 29 juni 1 juli 3 juli Misdienaars: za 19.00 u Freek en Tom; zo 10.00 u Marian en Sandra, Rinske en Linda; ma 19.00 u Dennie P. en Niels, wo 19.00 u Maartje en Daan, vr 14.00 u eigen misdienaars. Op maandag 22 juni is in Grave op 49 jange leeftijd overleden onze medeparochiaan Jacobus Antomus Maria«Smeets. Op donderdag 25 juni is er in onze kerk een avondwake en hij wordt vrijdag na een uitvaartsmis in Grave begraven op het kerkhof te Ysselsteyn. Gaan trouwen: Twan de Wit en Ingrid van Kempen Peter Francken en Wendy Derix Beste jongens en meisjes, a s. zaterdag zijn jullie allemaal weer welkom bij de kinderwoorddienst Wat betreft de vermelding van de kerkberichten: voor Peel en Maas moeten de berichten vóór maandag hier op de pastorie zijn en voor YNB vóór dinsdagmiddag. Als u hier rekening mee wilt houden, worden teleurstellingen voorkomen. bi.* HJt 7.1,11.1,,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1