Xsselsfeyiis Nieuws. Bla<l Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 30, 29 mei 1998 ft:'- h la, Van Lovinckplein 8: Toen de Pinksterdag aanbrak, waren ze allemaal bij elkaar. Plotseling kwam er uit de hemel een geluid alsof er een hevige wind opstak, en het huis waar ze zaten, werd er helemaal vol van. En er verscheen hun iets als tongen van vuur: het ver deelde zich en kwam op ieder van hen neer. Ze werden allemaal vervuld van heilige Geest en begonnen te spreken in vreemde klanken, zoals de Geest hun ingaf. Er verbleven toen in Jeruzalem vrome Joden uit alle delen van de wereld. Op -dat geluid liepen de mensen te hoop en ze raakten opgewonden, want iedereen hoorde de apostelen spreken in zijn eigen aal Ze stonden versteld en zeiden verwonderd: 'Dat zijn toch allemaal Galileeërs die daar spreken? Hoe kan ieder van ons hen dan horen in zijn moedertaal? Intenties van 30 mei tot en met 5 juni: za 30 mei 19.00 u (Volkszang+Kinderwoorddienst) Raymond van Asten; mndd. Piet Stiphout, mndd. Piet Swinkels; Jeanne v.d. Berg-Swinkels, Toon Hermans; mndd. Annie Cleven van Dijck; mndd. Nella Pouwels-Voesten; mndd. Jeu Derikx, Jacob Th. Flinsenberg; overl. ouders Philipsen-Cremers. zo 31 mei 10.00 u HOOGFEEST VAN PINKSTEREN (Vivace) ouders Vollenberg-Aerts en Theo; overl. ouders van Soest-van Bracht; jrd. Jan en Tom van Lipzig. ma 1 juni 10.00 u (Ouderenkoor) mndd. Piet Mulders, wo 3 juni 19.00 u jrd. Petronella Verstappen-Vervoort en echtg. vr 5 juni 19.00 u jrd. Piet Mulders /lisdienaars: za 19.00 u Freek en Jeroen, zo 10.00 u Dirk en Danny, Marian en Sandra; ma 10.00 u Ronnie P. en Daan, Linda en Ronny O.; wo 19.00 u Désirée en Tom, vr 19.00 u Paul en Anneke. In dit weekend wordt de 2e collecte gehouden voor de Nederlandse missionaris. Onze bijdrage stelt de missionaris in staat om een welverdiende vakantie te houden. KINDERWOORDDIENST. Het is al weer enkele weken geleden dat we bij elkaar waren. Zaterdag 30 mei houden we weer kinderwoorddienst, We vieren dan het feest van Pinksteren en wat dat precies is vertellen we jullie dan. We hopen dat er veel kinderen komen, zodat we er samen weer een fijne viering van maken. Dus tot zaterdag! Conny - Hilda - Mieke - Roos en Mia. Op 19 mei zijn we met ongeveer 110 mensen naar Kevelaer gefietst. Het is een mooie dag geweest met prachtig weer: zon, bijna geen wind en niet al te heet. Alles was keurig geregeld. Er was politie bij de grotere wegen die we moesten oversteken. In Wellerlooi stond een verversing gereed Toen we in Kevelaer aankwamen, waren de mensen die per auto gegaan waren al daar of kwamen juist aan. Met 150 mensen hebben we de eucharistie gevierd in een van de vele kapellen. Wat klonk de zang daar mooi! We hebben gebeden voor al de intenties van Ysselsteyn. Zuster Theogarde en haar medewerksters hadden voor ons een heerlijke broodmaaltijd klaargemaakt. Haar conclusie was: "pelgrimeren is niet altijd een somber gebeuren". Na een tussenstop in Wellerlooi waren we weer op tijd in Ysselsteyn om een samenvatting van de tocht te zien op TV Limburg. Iedereen vond het een geslaagde dag, die voor herhaling vatbaar is!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1