TVX, ZATERDAG 18 APRIL IN DE SMELEHOF. 21.30 U PRECIES Dus als U niets wilt missen Ook wel bekend als natte zakdoekenavond. Na het grote succes van vorig jaar dit jaar de 2e editie met veel bekende maar ook nieuwe artiesten welke zorgen voor een sfeervolle avond met veel bekende smartlappen. Medewerking aan deze avond verlenen o.a.: Joop Born, Ria Linders, Jan Janssen, Dien Janssen, Hay Vogels en Willy Koonings, Wiet v/d Hoff, Mirjam Noyen, Alice Willemse, Ria Peeters, Astrid Arts, Geert Craenmehr, Francis v/d Hoff, Esther Roefs, De raad van XI, Eric Hubers, Ine Tilleman, Han Peeters, Lei v. Asten en Fr. v/d Weyer. Aan gezien het programma tjokvol zit beginnen we om De eerste 200 binnenkomende bezoekers ontvangen een aansteker ter verhoging van de sfeer. SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Theo Nellen, Robbert van Osch en Fun Emonts (baan- commissielid). Dinsdag van 18.00 tot 19,00 uur en zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Piet Litiens Toernooi Het Piet Litjens toernooi van afgelopen maandag is vanaf de wedstrijden van 13.10 uur afgelast. Deze wedstrijden worden a.s. zondag gespeeld. Als je niet kunt geef dit dan zo snel mogelijk aan Jan Ewals door. Ook leden die 's middags niet hoeven te spelen maar eventueel wel zouden willen invallen s.v.p. je melden bij Jan (541781). Voor alle leden die maandagmiddag stonden ingedeeld geldt wei dat ze zaterdag even bij de baan moeten gaan kijken hoe laat ze zondag moeten spelen want de tijden kunnen veranderd zijn. Komend weekend start de K.N.L.T.B. competitie weer. Wij wensen alle deelnemers veel succes. Programma: zaterdag 18 april Tegelen 2 - Mix 18+ 13.00 uur Tegelen 2 - Mix 35+ 13.00 uur Heren 1 - De Gagel 3 13.00 uur Heren 2 - V.T.C. 1 13.00 uur zondag 19 april Boshoven 2 - Heren 1 10.00 uur dinsdag 21 april Dames 1 - Lottum 1 10.00 uur Ooroencomoetitie Eveneens begint komend weekend de dorpencompetitie. Ook deze deelnemers veel succes. Programma: zaterdag 18 april Poule 1 a T.V.Y. - T.V. L.V.H. 18.00 uur Poule 1c T.V.Y. - T.V. L.V.H. 2 18.00 uur Poule 2 T.C. OiCa - T.V.Y. 2 16.00 uur zondag 19 april Poule 1b T.V.Y. - T.V. Swolgen 09.00 uur Poule 1c T.V. Swolgen - T.V.Y. 13.30 uur Poule 2 T.V. America - T.V.Y. 13.30 uur Tennislessen De start van de lessen is een week uitgesteld naar woensdag 22 april. Dit i.v.m. ziekte van de trainer. De indeling van de lessen hangt bij de kantine. Jan Ewals genomineerd voor vrijwïüigersreis naar Roland Garros. Ons bestuurslid en voorzitter van de technische commissie Jan Ewals is genomineerd voor de K.N.L.T.B. vrijwilligersreis naar Roland Garros. Hij is met 120 andere vrijwilligers uitverkoren voorde Nationale vrijwilligersbijeenkomst op vrijdag 24 april in Hoevelaken. Hier zullen tijdens een fantastische feestavond middels loting 60 vrijwilligers worden aangewezen die ook daadwerkelijk deze reis gaan meemaken. De vrijwilligersreis is een initiatief van de K.N.L.T.B. i.s.m. sponsor Intersport. Zij organiseren deze reis voor vrijwilligers die zich inspannen om de vereniging draaiende te houden. Dat dit op Jan van toepassing is, behoeft geen verdere toelichting. Jan van harte proficiat!! JUNIOREN Tennislessen De start van de lessen is een week uitgesteld naar woensdag 22 april. Dit i.v.m. ziekte van de trainer. De indeling van de lessen hangt bij de kantine. www.tref.nl/peeiamaas/tvy K.N.L.T.B. competitie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 7