Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 23,10 april 1998 Vail Lovinckplein 8: Pasen: Licht breidt zich uit, gaat van hand tot hand. Vreugde grijpt om zich heen, steekt velen aan Jezus' verrijzenis is een nieuw begin. De goede boodschap is voor ons allemaal. In deze zin hoop ik dat Pasen voor u allen een Zalig Pasen mag zijn! INTENTIES VAN 11 T/M 17 APRIL 1998 za 11 apr 21.00 u Paaswake met het Kinderkoor. Tijdens deze dienst wordt het doopwater gewijd en Floor Koonings door het doopsel lid van onze gemeenschap. Intentie van de eucharistieviering is voor alle dopelingen van dit jaar in onze parochie, zo 12 apr HOOGFEEST VAN PASEN 9.30 u (Vivace) overl. Fam. Hubers-Loonen; tot int. van fam. Fleurkens-Jenneskens. 11.00 u (Enjoy together) jrd. ouders Willemse-Spreeuwenberg en kinderen, Gerardus v.d. Munckhof, jrd. Wilhelmus Speeuwenberg; Coba Jenneskens-Poels. ma 13 apr Tweede Paasdag 10.00 u (Ouderenkoor) jrd. Albert Peters en echtg.; Riek Claessens-Berkers (Miranda), Piet Stiphout (v.w. fam Bus). wo 15 apr 19.00 u ouders Wismans-v. Vegchel en Harry Geurts; mndd. Piet Mulders; Piet Stiphout; Piet Bus; jrd. Jep Hendrix, vr 17 apr 15.00 u Gouden Huwelijksjubileum echtpaar Peeters-Cox. ^■tlSDlENAARS: za 21.00 u: Marian en Sandra, Freek en Jeroen, zo 9.30 u: Dirk en Sjoerd, Martijn en Rudolf; 11.00 u: Niels en Daan, Ronnie P. en Tom, ma 10.00 u: Danny en Ronny O., Linda en Désirée; wo 19.00 u: Anneke en Bram; vr 15.00 u: Paul en Niels. WIJWATER Op Paaszaterdag kunt u tussen 9 en 11 uur op de pastorie wijwater afhalen. FIETSBEDEVAART NAAR KEVELAER Zoals u bekend is, ga ik binnenkort voor twee weken naar Israël voor het begeleiden van een bedevaart. Nu heb ik aan een paar groepen in de parochie voorgesteld om ook op de fiets een bedevaart te houden en wel naar Kevelaer. De reacties waren zo enthousiast dat ik nu het voorstel doe om met de hele parochie een fietsbedevaart te houden. Als datum is gekozen dinsdag 19 mei. Het betreft een tocht van 35 km heen en weer 35 km terug. In grote lijnen is het plan om hier in de vroege morgen te vertrekken, rond de middag in Kevelaer te zijn, daar een eucharistieviering te houden, de inwendige mens te versterken en in de namiddag langs een andere weg naar huis terug te keren. Aangezien er het een en ander georganiseerd en besproken moet worden, zouden we graag een idee hebben van het aantal mensen dat meegaat. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven op de pastorie of een briefje in de bus van de pastorie doen. Even aangeven: naam, adres en aantal. Graag vóór 26 april. Voor ouderen, die niet meer zo goed met de fiets kunnen en die toch mee willen gaan, is het uiteraard mogelijk om met ander vervoer te gaan. Ook dit graag even opgeven. Uiteraard rekenen we erop dat het die dag prima weer is. Ifji 7 Ma, <y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1