TXY. SENIOREN Pyramide Competitie Evenals vorig jaar wordt de pyramide gespeeld in competitievorm d.w.z. in poules van 4 spelers/speelsters, die na elke speelperiode van ca. 1,5 maand kunnen promoveren, degraderen of zich in hun poule handhaven. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Jan (541781). De indeling vindt plaats op sterkte, waarbij rekening wordt gehouden met de eindstand van vorig jaar. De inschrijving sluit op 31 maart. Diegenen die zich na deze datum opgeven worden onderaan de competitie geplaatst De competitie start begin april. Openings Toernooi Afgelopen zondag is in de Schaapskooi in Venray alweer het openingstoernooi gespeeld voor het seizoen 1998. De 48 deelnemers speelden per poule 3 wedstrijden van 45 min. De prijzen waren ter beschikking gesteld door de Schaapskooi. De poulewinnaars: Poule A Poule B Anne-Marie Michels Poule C Poule E Poule G Poule I Poule K Poule D Poule F Poule H Poule J Poule L Wilbert van Dijck Jeanne Peeters Fun Emonts Twan de Wit Marcel Hellegers Sandra Nellen Elly Claessens Teng Janssen Ria de Wit Hay Claessens Tonny van Vegchel Wim de Wit Alle prijswinnaars proficiat! Piet Litiens Toernooi Maandag 13 april spelen we het Piet Litjens Toernooi, de officiële opening van het buitenseizoen. Dit toernooi trekt ieder jaar (al of niet vanwege de paaseieren?) enorm veel deelnemers. U kunt zich hiervoor opgeven door het invullen van de inschrijfkaart en deze voor woensdag 1 april in de bus te doen in de kantine of in de brievenbus bij Jan Ewals. Zorg dat je op tijd bent want de tijd is erg kort. Dorpencomoetitie Donderdag 2 april is om 20.00 uur in de kantine de bijeenkomst voor alle deelnemers van T.V.Y. aan de dorpencompetitie. Tijdens deze bijeenkomst zal de teamindeling bekend worden gemaakt met de bijbehorende wedstrijdsGhema's. Dit is een mooie gelegenheid om met elkaar afspraken te maken over wie wanneer speelt enz.. Probeer dus hierbij aanwezig te zijn. K.N.L.T.B. competitie Vrijdag 3 april om 20.00 uur is in de kantine de bijeenkomst voor alle K.N.L.T.B. competitie spelers. Denk eraan om het inschrijfgeld mee te brengen. JUNIOREN Openingstoernooi Het openingstoernooi spelen we op woensdag 8 april. Kun je op een bepaalde tijd niet geef dit door dan houden wij hier rekening mee met het inplannen. Kun je hier niet aan meedoen dan moet je je afmelden. Dit kan tot 29 maart bij Tilla (541403) of José (541428). Maandagavondcompetitie Het hele seizoen spelen we weer de maandagavondcompetitie.Hiermee starten we op maandag 6 april a.s.. Hiervoor geldt een afmeldplicht en kun je ook doorgeven als je op een bepaalde tijd niet kunt. Dit kan bij Tilla (541403) of José (541428) tot 29 maart. RUITERVERENIGING DE PEELDRAVER A.s. zondag 29 maart is weer onze jaarlijkse S.G.W. We beginnen 's-morgens om 10.00u met dressuur, daarna de cross en tot slot het springparcours. Kom eens 'n kijkje nemen in de mooie bossen bij Jan Smits, u bent van harte welkom. Mededeling: willen alle ruiters en amazone's zaterdagmiddag om half 2 op het terrein zijn voor te helpen. TOERCLUB YYSELSTEYN Tn>POn i Zondag 29 maart vertrek lO.OOu. Henk zorgt voor een route van 60 km. Fietsweekend Nieuw Heeten (Ov). Informatie en opgave bij Piet Verstappen li'BW.Ov(D tel. 541619 of Wim Gommans tel. 541762. Opgave is mogelijk t/m zondag 29 maart. Zaterdag a.s. receptie 25jr huwelijk van Diny en Wim Gommans en 10 jaar bestaan van Autoschade Hulstërdreef BV. Bijeenkomst om 16.00u bij Herberg de Peel. ZW HERBERG DE PEEL Programma Heren 1 ma 30/3 Noir ZVV 1 Heren 2 ma 30/3 Bonte Koe 3 Dames za 4/4 HB de Peel HB de Peel 1 aanv.20.30u vertr.19.45u in Landweert HB de Peel 2 aanv.21.30u vertr.20.45u in Landweert GFC'33 aanv.19.00u vertr.18.15u in Landweert SPAARKAS "MIEN GLEUF" Feestavond vrijdag 10 april. Opgeven aan de bar vóór 3 april. vwKw.tref.nl/peel&maas/tvy

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5