Ifsselsteyns Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 21, 27 maart 1998 O ifaiiïfiij, Van Lovinckplein 8: We beginnen alweer aan de laatste week voor de Goede Week. We zitten nog midden in de vastentijd. Een tijd om over onze weelde na te denken en te vergelijken met mensen die het niet zo breed hebben als wij. Daarom zijn afgelopen week de zakjes van de vastenactie rondgedeeld. Helaas is daar iets mee verkeerd gegaan. De doos met de zakjes werd opengemaakt om verdeeld te gaan worden toen de tekst voor YNB al gedrukt werd. -Daardoor hebt u twee onbedrukte zakjes in uw bus gekregen. Het is onbegrijpelijk maar het bisdom had de zakjes niet meer laten bijdrukken en ons daar ook niets over laten weten. Een heel vervelende situatie dus, en daarvoor ook onze excuses. We hopen dat dit u niet zal weerhouden om toch royaal onze medemensen te gedenken die het normaal met veel minder moeten doen dan wij. De offerkist zal tot de zondag na Pasen in de kerk staan. Ik hoop dat u allemaal even in de kerk komt, al was het maar om een envelopje met inhoud in die kist te doen. En als u onverhoopt niet in de gelegenheid zou zijn, kunt u het envelopje ook nog meegeven aan iemand die wel komt. En u kunt het natuurlijk altijd kwijt in de brievenbus (aan huis) van de pastorie. Nogmaals onze excuses voor het onduidelijke envelopje en namens de mensen van Bangladesh alvast heel hartelijk dank voor gulle gave. Intenties van 28 maar tot en met 3 april: za 28 mrt 19.00u (kinderwoorddienst en volkszang) mndd. Jeu Derikx; mndd. Piet Swinkels; Toon Hermans; mndd. Annie Cleven-v.Dijck; Jrdd. Antoon verheyen; Leo Spreeuwenberg (buurt); Piet Bus (nicht); echtp. V.Hugten-Gulpen, Piet Stiphout (koersballers); jrd. overl. ouders v. Asten-Winnen. (Vivace) mndd. Toon van Empel; Lien Philipsen; jrd. Jan Dobbe. Piet Stiphout (ouderenver voor de zieken en de overleden parochianen 19.00u voor de zieken en de overleden parochianen zo 29 mrt lO.OOu ma 30 mrt 1 apr I9.00u vr 3 apr 19.00u Misdienaars: za 19.00u: Anneke en Désirée; zo lO.OOu Bram en Danny, Ronnie P. en Tom, mal9.00 Freek en Jeroen; wo I9.00u Ronny O. en Linda; vr 19.00u Marian en Sandra. In verband met het begeleiden van een reis naar Israel, zal ik afwezig zijn van 28 april tot en met 10 mei. Omdat voor Peel en Maas en YNB de intenties en de tekst op tijd klaar gemaakt moet worden, wil ik u allen vragen om intenties voor die periode al voor 21 op te geven. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking! Twee stadspastoors zitten bij elkaar. Klaagt de een over de overlast die de duiven rondom de kerk veroorzaken en hoe hij al van alles geprobeerd had om ervan af te komen. Zegt de ander: daar heb ik ook last van gehad, maar ik heb ze allemaal de eerste communie laten doen en laten vormen. Heb er daarna geen problemen meer mee gehad! De volgende doopgelegenheid is in de paasnachtviering (er is een kandidaatje) en daarna op zondag 19 april. We zullen voortaan altijd op de derde zondag van de maand het doopsel toedienen. Wel op tijd even opgeven op de pastorie om een afspraakje te maken. 9 O O ON f-H WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1